Традиційно, в продовження фахового конкурсу  "Учитель року - 2018", відділ освіти гостинно відкриває двері для учасників Номінація "Фізична культура".

Це:

- Федчишин Сергій Олександрович;

- Дорошук Вікторія Петрівна;

- Легеза Юрій Васильович;

- Корчук Сергій Павлович.

Конкурсанти у перший день конкурсу демонстрували свою ерудицію у випробуваннях: "Тестування" та "Практична робота", тему якої обирали шляхом жеребкування, зрештою як і тему уроку . Другий день випробувань був найвідповідальнішим. Урок - це найвідповідальніше випробування, за яке конкурсанти отримують найбільше балів (60).

Власне, при проведенні уроку педагоги мусять показати усі свої вміння: знання програмового матеріалу, структуру і тип уроку, навантаження згідно програми, роботу над вправами згідно модулів, критичність мислення та глибина самоаналізу, знання нормативів та вікових особливостей учня, знання предмету, методики викладання, використання інноваційних педагогічних технологій, форм і методів  навчання та виховання, мотивація та активізація пізнавального інтересу учнів, оригінальність, справедливість оцінювання діяльності учня на уроці.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

І місце - Легеза Юрій Васильович

ІІ місце - Дорошук Вікторія Петрівна

ІІІ місце розділили Корчук Сергій Павлович та Федчишин Олександр Сергійович

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА