Підсумки шкіл району ІІ етапу  Всеукраїнської  олімпіади з математики 6-11класи    Любомльського району   2017-2018 н.р.

№п/п

Назва школи

6 кл

бал

місце

7 кл

бали

місце

8 кл

бали

місце

9 кл

бали

місце

10 кл

бали

місце

11 кл

бали

місце

Сума

балів

Сер

бал

місце

1

Гімназія

8

4-6

26

І

4

7

26

І

6,5

ІІ

9

І

79,5

13,25

І

2

Любомльська ЗОШ І-ІІІст № 2

12

І

22

5

1,5

19-20

7

6

5,5

ІІІ

1

10-15

49

8,2

4

3

ЛюбомльськаЗОШ І-ІІІст  №3

9-

ІІІ

25

ІІ

8,5

ІІ

13

4

7

І

5

ІІІ

67,5

11,25

ІІ

4

Головненська ЗОШІ-ІІІ ст

8

4-6

-

-

5

6

6

7-9

4

5-6

6

ІІ

29

4,8

14

5

Гущанський НВК

4

13-20

-

-

2,25

15

14

ІІІ

-

-

3

6

23,25

3,9

21-22

6

Згоранська ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

13

13-14

0

28-30

6

7-8

-

-

2

7-9

25

4,2

20

7

Зачернецька ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

23

4

0,5

24-27

2

14-19

1,5

11-12

-

-

31

5,2

12

8

Забузька ЗОШ І-ІІІст

2

28-31

8

21

6,5

4

4

10-12

2

8-10

4

4-5

26,5

4,4

17

9

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

24

ІІІ

3

11-12

1

20-27

3

7

2

7-9

37

6,2

7-8

10

Олеська ЗОШ І-ІІІст

8

4-6

20

7

3,25

9-10

15

ІІ

4

5-6

2

7-9

52,25

8,7

ІІІ

11

Полапівська ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

11

17-18

2,75

!3

-

28-29

2

8-10

1

10-15

20,75

3,5

24

12

Хворостівський НВК

1

32

9,5

20

7,75

9-10

2

14-19

1,5

11-12

1

10-15

22,75

3,8

23

13

Штунська ЗОШ І-ІІІст

2

28-31

13,5

12-13

0,5

24-27

1

20-27

1

13-15

1

10-15

19

3,2

25

14

Вишнівський НВК

5

10-12

12

16

6

5

4

10-12

5

4

0

16

32

5,3

11

15

Машівський НВК

10

ІІ

15

10-11

3,75

8

8

5

1

13-15

1

10-15

35,75

6

9

16

Рівненський НВК

3

21-27

6

23-25

1,75

18

1

20-27

1

13-15

1

10-15

13,75

2,3

27

17

Нудиженський НВК

5

19-12

21

6

3,25

9-10

3

13

2

8-10

4

4-5

38,25

6,4

6

18

Римачівський НВК

2

28-31

-

-

3

11-12

-

-

-

-

-

-

5

0,8

33

19

Бірківська ЗОШ І-ІІст

5

10-12

15,5

9

0,75

22-23

1

20-27

 

 

 

 

22,25

5,6

10

20

Висоцька ЗОШ І-ІІст

3

21-27

-

-

-

-

2

14-19

 

 

 

 

5

1,25

32

21

Городнянська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

6

23-25

-

-

-

-

 

 

 

 

9

2,25

28

22

Гороховищанська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

12,5

15

0,5

24-27

1

20-27

 

 

 

 

17

4,25

18-19

23

Гупалівська ЗОШ І-ІІст

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

0

0

34

24

Заболотівська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

13

13-14

1

21

1

20-27

 

 

 

 

18

4,5

15-16

25

Запільська ЗОШ І-ІІст

7

7

15

10-11

0,75

22-23

2

14-19

 

 

 

 

24,75

6,2

7-8

26

Крушинецька ЗОШ І-ІІст

6

8-9

11

17-19

0

28-30

-

-

 

 

 

 

17

4,25

18-19

27

Підгородненська ЗОШ І-ІІст

-

-

-

-

0,5

24-27

6

7-9

 

 

 

 

6,5

1,6

31

28

Почапівська ЗОШ І-ІІст

4

13-20

7,5

22

2

16-17

2

14-19

 

 

 

 

15,5

3,9

21-22

29

Радехівська ЗОШ І-ІІст

6

8-9

11

17-19

-

-

1

20-27

 

 

 

 

18

4,5

15-16

30

Скибська ЗОШ І-ІІст

4

13-20

-

-

2,5

14

1

20-27

 

 

 

 

7,5

1,9

30

31

Ст.-Смолярська ЗОШ І-ІІст

4

13-20

13,5

12-13

2

16-17

-

-

 

 

 

 

19,5

4,9

13

32

Яснівська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

6

23-25

0

28-30

2

14-19

 

 

 

 

11

2,8

26

33

Сильнівська ЗОШ І-ІІст

2

28-31

16,5

8

9

І

-

-

 

 

 

 

27,5

6,9

5

34

Бережецький НВК

3

21-27

-

-

1,5

19-20

4

10-12

 

 

 

 

8,5

2,1

29

Голова журі: Кушнерук Н.Г.        
Члени комісії:  М.І.Сущик, О.М.Пасаман,Ткачук Т.К.,Ковальчук Н.І.,Вовчок З.М.,Середа Н.Ю.,Хоменчук М.О.,Охманюк Л.П.,Думало Л.Й.,Загола Н.І.

Не взяли участі: Гупалівська ЗОШ І-ІІст ( директор школи Сиротюк В.С.)

Результати  ІІ етапу  Всеукраїнської  олімпіади  з правознавства  11 клас

Код

Школа

П.І.П

Загальна  сума

Місце

Вчитель

 
 

1

О-16

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Згоранець Олена

48,7

І

Скопюк М.І.

 

2

О-3

Любомльський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія»

Вигнанчук Андрій

47,7

І

Трач І.А.

 

3

О-1

Куснищанська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Костюк Віта

36,8

ІІ

Хомік В.В.

 

4

О-4

Любомльський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія»

Панасюк Сергій

36,1

-

Трач І.А.

 

5

О-14

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст.

Шлапа Ярослав

27,4

ІІІ

Гвоздецький Р.В.

 

6

О-15

Вишнівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Бісюк Анна

24,9

4

Коваль Л.С.

 

7

О-8

Нудиженський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

Луць Сніжана

19,4

6

Рябчун В.І.

 

8

О-7

Олеська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Бухвал Аліна

19,6

5

Романюк А.І.

 

9

О-9

Штунська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Сахалюк Ірина

18,8

7

Оніщук К.П.

 

10

О-2

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Дячук Владислав

18,1

8

Кривдюк Г.В.

 

11

О-11

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Савош Максим

16,8

9

Красицький І.М.

 

12

О-10

Хворостівський  НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ»

Оксюшук Михайло

16,5

10

Пляшечник В.Г.

 

13

О-5

Забузька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Клекоцюк Ірина

14,4

11

Боріна О.В.

 

14

О-6

Рівненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Рищук Антон

13,9

12

Козачук В.М.

 

15

О-13

Машівський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Капітанюк Світлана

12,3

13

Миньчук О.О.

 

16

О-12

Зачернецька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Баранчук Оксана

9,8

14

Пилипака С.С.

 

 

Результати  ІІ етапу  Всеукраїнської  олімпіади  з правознавства  9 клас

Код

Школа

П.І.П

Загальна  сума

Місце

Вчитель

 
 

1

Д-23

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Коніщук Вікторія

44,6

І

Кривдік Г.В.

 

2

Д-22

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Скоп’юк Юлія

41,1

ІІ

Скоп’юк М.І.

 

3

Д-3

Любомльський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія»

Боярчук Руслана

41

ІІІ

Трач І.А.

 

4

Д-25

Радехівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Качанюк Анна

33,3

4

Пилипчук В.О,

 

5

Д-7

Олеська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Любежаніна Ірина

32,1

5

Романюк А.І.

 

6

Д-2

Хворостівський  НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ»

Васейко Катерина

32

6

Пляшечник В.Г.

 

7

Д-27

Запільська  ЗОШ І-ІІ ст.

Сахарук Ігор

28,6

7

Якимук Я.І.

 

8

Д-24

Заболоттівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Романюк Ольга

28,3

8

Причепа Л.В.

 

9

Д-6

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст.

Костюк Анна

28

9

Гвоздецький Р.В.

 

10

Д-26

Бережецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Бісюк Вікторія

25

10

Середюк Н.М.

 

11

Д-20

Зачернецька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Ромах Михайло

24,5

11

Пилипака С.С.

 

12

Д-5

Сильнівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Скабун Анна

24,3

12

Левчук О.С.

 

13

Д-12

Забузька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Гиричук Світлана

23,1

13

Боріна О.В.

 

14

Д-18

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Демедюк Богдана

22,8

14

Красицький І.М.

 

15

Д-21

Підгородненська ЗОШ І-ІІ ст.

Дитина Володимир

22,5

15

Павловій Т.М.

 

16

Д-1

Бірківська  ЗОШ І-ІІ ст.

Ющук Мирослава

22,3

16

Гром Л.Д.

 

17

Д-14

Висоцька  ЗОШ І-ІІ ст.

Гончарик Дарина

21,8

17

Бородчук В.В.

 

18

Д-9

Гупалівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Пех Ірина

20,1

18

Шеремета Г.М.

 

19

Д-16

Нудиженський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

Семенюк Оксана

18,5

19

Рябчун В.І.

 

20

Д-28

Римачівський  НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Сухецькийй Богдан

17,8

20

Дець А.В.

 

21

Д-19

Почапівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Кравчук Валентин

17,3

21

Вавринчак Н.П.

 

22

Д-15

Полапівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Костюк Марко

15,8

22

Маляс Н.О.

 

23

Д-13

Штунська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Сахалюк Аліна

15,3

23

Оніщук К.П.

 

24

Д-4

Куснищанська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Смітюх Богуслав

14,8

24

Хоміч В.В.

 

25

Д-11

Машівський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Краєвська Катерина

13,8

25

Миньчук О.О.

 

26

Д-8

Вишнівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Трофимчук Лілія

13,3

26

Коваль Л.С.

 

27

Д-10

Гороховищанська ЗОШ І-ІІ ст.

Шевчук Вадим

13,0

27

Хомік С.А.

 

28

Д-17

Яснівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Макарук Юрій

8,6

28

Солодуха С.В.

 

Результати  ІІ етапу  Всеукраїнської  олімпіади  з правознавства  10 клас

Код

Школа

П.І.П

Загальна  сума

Місце

Вчитель

 
 

1

М-14

Любомльський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія»

Якимук Яна

56

І

Трач І.А.

 

2

М-13

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Самолюк Антоніна

50

ІІ

Красицький І.М.

 

3

М-2

Вишнівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Дячишин Марія

47,5

ІІІ

Кущук А.А,

 

4

М-15

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Куча Катерина

45,5

4

Скоп’юк М.І.

 

5

М-6

Машівський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Мельник Неля

37,5

5

Миньчук О.О.

 

6

М-4

Полапівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Пех Вікторія

34

6

Маляс Н.О.

 

7

М-12

Нудиженський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

Руденко Роман

29

7

Рябчун В.І.

 

8

М-5

Олеська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Панасюк Владислав

28

8

Романюк А.І.

 

9

М-11

Забузька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Сидун Сергій

24,5

9

Боріна О.В.

 

10

М-7

Штунська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Булавчук Тетяна

20,5

10

Оніщук К.П.

 

11

М-10

Рівненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Кондратюк Віталій

20

11

Козачук В.М.

 

12

М-1

Хворостівський  НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ»

Штандер Оксана

19,5

12

Пляшечник В.Г.

 

13

М-8

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Шовкова Оксана

17

13

Кривдік Г.В.

 

14

М-3

Зачернецька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Баранчук Антоніна

16,5

14

Пилипака С.С.

 

15

М-8

Куснищанська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Сулік Веніамін

5,5

15

Хоміч В.В.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання в 9 класі (технічні види)  (2017/2018 . р.)

№п/п

Загальна   кількість  навчальних  закладів

П.І. учня

теорія

практика

сума

місце

П.І.Б. керівника

1.

Любомльська НВК «ЗОШ І-ІІІступ.-районна гімназія ім. Н. Ужвій  Любомльської районної  ради

Хропот Максим

10

14

24

ІІ-ІІІ

Хроль Михайло Іванович

2.

Любомльська ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 Любомльської  районної ради Волинської області

Іваницький Владислав

10

14

24

ІІ-ІІІ

Івахів Богдан Григорович

3.

Любомльська  ЗОШ І-ІІІст.№3 Любомльської районної ради Волинської області

Хмелюк Дмитро

8

13

21

6

Федонюк Сергій Дмитрович

4.

НВК «ЗОШ І-ІІІст. – дитячий садок » с. Вишнів Любомльського району Волинської області

Стоянович Богдан

5

5

10

17-19

Рачук Ірина Миколаївна

5.

Головенська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

Семерей Богдан

14

6

20

7-8

Федотов Богдан Вячеславович

6.

Гущанська НВК «ЗОШ І-ІІІст. – ДНЗ» Гущанської сільської  ради Волинської області

Філімонюк Олександр

6

4

10

17-19

Морозюк Дмитро Миколайович

7.

Забузька ЗОШ І-ІІІст. Любомльської районної  ради Волинської області

Глух Дмитро

5

2

7

22

Герун Олександр Миколайович

8.

Зачернецька ЗОШ І_ІІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Ромаха Михайло

5

4

9

20-21

Гапонюк Ігор Михайлович

9.

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

Чоботан Сергій Миколайович

10.

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст.  Любомльської районної ради Волинської  області

Смітюх Богдан

9.5

6

15.5

12

Єлісєєв Олександр Олександрович

11.

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Нудиже Любомльського району Волинської області

Руденко Роман

9.5

7

16.5

10-11

Бортнік Юліан Миколайович

12.

НВК «Школа І-ІІІ ст. – дитячий садок с. Машів Любомльського району Волинської області

Максимук Вадим

6

8

14

13-15

Романюк Олександр Миколайович

13.

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної  ради Волинської області

Ковальчук Олександр

6

0

6

23

Дудік Микола Васильвич

14.

Полапівська ЗОШ І-ІІІст. Любомльської ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

15.

НВО «ЗОШ І-ІІІст.  – дитячий садок « с. Римачі Любомльського району Волинської області

 

 

 

 

 

Петринка Сергій Петрович

16.

НВК «ЗОШ І-ІІІст. – дитячий садок» с. Рівне Любомльського району Волинської області

 

 

 

 

 

 

17.

Хворостівська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної  ради Волинської області

Зінчук Олександр

5

5

10

17-19

Пляшечник Іван Петрович

18.

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

Кортоус Назар

11

14

25

І

Романюк Олександр Дмитрович

19.

НВК «ЗОШ І- ІІ ст. – дитячий садок с. Бережці Любомльського району Волинської області

Гошко Андрій

6.5

10

16.5

10-11

Васильчук Валерій Васильович

20.

Бірківська ЗОШ І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

Шахраюк Інна Миколаївна

 

21.

Висоцька загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Жишко Павло

13

10

23

4-5

Жишко Сергій Миколайович

22.

Городненська

загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

23.

Гороховищанська

загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Порва Дмиро

5

4

9

20-21

Павлюк Володимир В

24.

Гупалівська

загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

Купира Микола Микитович

25.

Заболотівська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Зуб Володимир

5

9

14

13-15

Згоранець Сергій Васильвич

26

Запільська

загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

Шишко Сергій Олександрович

27.

Крушинецька загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Бондар Богдан

9

11

20

7-8

Курилюк Антоніна Миколаївна

28

Підгородненська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

Луць Віталій Васильвич

29

Почапівська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Положевиць Тарас

7.5

5

12.5

16

Луць Віталій Васильвич

30.

Радехівська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Дженджера Олександр

12

11

23

4-5

Загола Ігор Валерійович

31.

Скибська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

32.

Столино-Смолярська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

Поліщук Віктор Михайлович

33.

Яснівська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Макарук Юрій

13

6

19

9

Костюра Андрій Миколайович

34.

НВК «ЗОШ І-ІІст. – дитячий садок» с. Сильно  Любомльського району Волинської області

Мишак Генадій

7

7

14

13-15

Левчук Олександр Сергійович

Протокол ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання в 11 класі (технічні види)  (2017/2018 . р.)

№п/п

Загальна   кількість  навчальних  закладів

П.І. учня

теорія

практика

сума

місце

П.І.Б. керівника

1.

Любомльська НВК «ЗОШ І-ІІІступ.-районна гімназія ім. Н. Ужвій  Любомльської районної  ради

Клекоцюк Богдан

13

14

27

І

Хроль Михайло Іванович

2.

Любомльська ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 Любомльської  районної ради Волинської області

Трофимович Леонід

13

12

25

ІІ

Івахів Богдан Григорович

 

3.

Любомльська  ЗОШ І-ІІІст.№3 Любомльської районної ради Волинської області

Кузьмук Владислав

9

6

15

8

Федонюк Сергій Дмитрович

4.

НВК «ЗОШ І-ІІІст. – дитячий садок » с. Вишнів Любомльського району Волинської області

Світящук Дмитро

5

6

11

12

Рачук Ірина Миколаївна

5.

Головенська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

Голуб Андрій

11

7

18

4-7

Федотов Богдан Вячеславович

6.

Гущанська НВК «ЗОШ І-ІІІст. – ДНЗ» Гущанської сільської  ради Волинської області

 

 

 

 

 

Морозюк Дмитро Миколайович

7.

Забузька ЗОШ І-ІІІст. Любомльської районної  ради Волинської області

Смолярчук Сергій

8.5

4

12.5

10

Глух Олександр Миколайович

8.

Зачернецька ЗОШ І_ІІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Олещук Олександр

8

5

13

9

Гапонюк Ігор Михайлович

9.

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

Шлапа Тарас

4

6

10

13

Чоботан Сергій Миколайович

10.

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст.  Любомльської районної ради Волинської  області

Самойліч Олександр

9

9

18

4-7

Єлісєєв Олександр Олександрович

11.

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Нудиже Любомльського району Волинської області

Голян Богдан

10

8

18

4-7

Бортнік Юліан Миколайович

12.

НВК «Школа І-ІІІ ст. – дитячий садок с. Машів Любомльського району Волинської області

Мартинюк Богдан

9

9

18

4-7

Романюк Олександр Миколайович

13.

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної  ради Волинської області

 

6

0

6

14

Дудік Микола Васильвич

14.

Полапівська ЗОШ І-ІІІст. Любомльської ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

15.

НВО «ЗОШ І-ІІІст.  – дитячий садок « с. Римачі Любомльського району Волинської області

 

 

 

 

 

Петринка Сергій Петрович

16.

НВК «ЗОШ І-ІІІст. – дитячий садок» с. Рівне Любомльського району Волинської області

 

7

0

7

13

Максимук Людмила Вікторівна

17.

Хворостівська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної  ради Волинської області

Маїло Тарас

6

6

12

11

Пляшечник Іван Петрович

18.

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

Дзьобан Владислав

13

11

24

ІІІ

Романюк Олександр Дмитрович

 

© 2018 Відділ освіти Любомльської РДА