01. 11. 2017 року

 

Ухвалили: Перевіривши роботи учасників ІІ етапу конкурсу, проведеного у Любомльському районі, визнати переможцями таких учнів:

Серед учнів 5 класу

1.

Дитина Микола Васильович

Крушинецька ЗОШ І-ІІІ  ступенів   Любомльської  районної ради Волинської області

І

Згоранець Ганна Давидівна

2.

Шум Анастасія Василівна

Головненська ЗОШ І-ІІ Іступенів Любомльської  районної ради Волинської області

ІІ

 Борух Галина Максимівна

3.

Іваніцький Назар Миколайович

Любомльська ЗОШ І-ІІІ  ступенів  №2 Любомльської  районної ради Волинської області

ІІ

Зуб Олена Миколаївна    

4.

Баранчук Катерина Леонідівна

Бірківська ЗОШ І-ІІступенів Любомльської  районної ради Волинської області

ІІІ

Мартинець Наталія Петрівна

Серед учнів 6 класу

1.

Лобко Юлія Олександрівна

Любомльська ЗОШ І-ІІІ  ступенів  №2 Любомльської  районної ради Волинської області

І

Зуб Олена Миколаївна

2.

Орищук Станіслав Анатолійович

Машівський НВК Любомльської  районної ради Волинської області

ІІ

Дженджера Тетяна Петрівна

3.

Костюк Тетяна Володимирівна

 Любомльська ЗОШ І-ІІІ  ступенів  №3 Любомльської  районної ради Волинської області

ІІІ

Яковіщак Галина Яремівна

4.

Стаднік Аліна Сергіївна

Згоранська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Любомльської  районної ради Волинської області

ІІІ

Вігура Валентина Володимирівна

Серед учнів 7-го класу

1.

Король Соломія Сергіївна

Римачвський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів Любомльської  районної ради Волинської області

І

Корнелюк Наталія Яківна

2.

Різенко Дмитро Ігорович

Любомльська ЗОШ І-ІІІ  ступенів  №3 Любомльської  районної ради Волинської області

ІІ

Гуліда Валентина Миколаївна

3.

Кузьміна Тетяна Віталіївна

Любомльська ЗОШ І-ІІІ  ступенів  №2 Любомльської  районної ради Волинської області

ІІІ

 Сущик Людмила андріївна

 

4.

Силюк Аліна Юріївна

Зачернецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Любомльської  районної ради Волинської області

ІІІ

Здрок Любов Євгенівна

Серед учнів 8-го класу

1.

Торба Богдана Ігорівна

Любомльська ЗОШ І-ІІІ  ступенів  №2 Любомльської  районної ради Волинської області

І

Арістова Наталія Іванівна

2.

Саць Ажеліка Русланівна

Любомльська ЗОШ І-ІІІ  ступенів  №3Любомльської  районної ради Волинської області

ІІ

Сиротюк Аліна Максимівна

3.

Дець Анастасія Олександрівна

Любомльський    навчально-виховний комплекс «ЗОШ І – ІІІ ступенів  – районна гімназія»

ІІІ

Саць Людмила Сергіївна

Серед учнів 9-го класу

1.

Патієвич Іванна Віталіївна

Любомльський    навчально-виховний комплекс «ЗОШ І – ІІІ ступенів  – районна гімназія»

І

Романюк Оксана Іванівна

2.

Пех Ірина Юріївна

Гупалівська ЗОШ І-ІІ  ступенів   Любомльської  районної ради Волинської області

ІІ

Костюк Олена Миколаївна

3.

Коніщук Вікторія Василівни

Любомльська ЗОШ І-ІІІ  ступенів  №2 Любомльської  районної ради Волинської області

ІІІ

Хомич Лідія Федорівна

Серед учнів 10-го класу

4.

Дячишин Марія Володимирівна

Вишнівський НВК Любомльської  районної ради Волинської області

І

Скрипицька Лідія Адамівна

5.

Панасюк Владислав Васильович

Олеська ЗОШ І-ІІІст. Любомльської  районної ради Волинської області

І

Павлічук Тетяна Василівна

6.

Куран Софія Петрівна

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст. Любомльської  районної ради Волинської області

ІІІ

Дячук Галина Петрівна

Серед учнів 11-го класу

1.

Клекоцюк Ірина Миколаївна

Забузька ЗОШ І – ІІІ ступенів Любомльської  районної ради Волинської області

І

Шевчук Ніна Іванівна

2.

Пук Лілія Вікторівна

Головненська ЗОШ І-ІІІ  ступенів   Любомльської  районної ради Волинської області

ІІ

Кияновська Надія мефодіївна

3.

Якимук Аліна Володимирівна

Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Любомльської  районної ради Волинської області

ІІІ

Дячук Галина Петрівна

4.

Ферелетич Вероніки Вікторівни

Вишнівський НВК Любомльської  районної ради Волинської області

ІІІ

Левчук Валентина Іванівна

5.

Савосюк Мирослава Петрівна

Машівський НВК Любомльської  районної ради Волинської області

ІІІ

Влащук Трохим Кузьмович

 

 

 

 

 

 

 

 

          29 жовтня 2017 року обласнимУправлінням освіти, науки та молоді, Східноєв-Єропейським національним університетом та Волинською обласною малою академією наук України було проведено ХХІV обласний турнір юних фізиків. Збірна команда району, до складу якої увійшли кращі знавці фізики із Любомльського НВК, Головненської, Згоранської та Любомльської №2 ЗОШ І-ІІІ ст. мала честь відстоювати власні розвязки фізичних завдань з командами Ківецівського, Володимир-Волинського районів та командою обласного ліцею з посиленою фізичною підготовкою. У своїй підгрупі, показавши достатні знання та творчий підхід до відстоювання власних рішень, команда посіла третє місце у своїй підгрупі.

         Обласному турніру передував районний. Основними завданнями, як і кожного предметного турніру, було сприяння розвитку творчих завдатків старшокласників, їх умінь аргументовано відстоювати власне рішення та працювати командою, поглибити предметні знання з фізики, зацікавлювати дітей точними науками та використовувати їх на практиці. Попереду – турніри з інших предметів.

 

Районний турнір юних фізиків

 

Обласний турнір юних фізиків

 

28 жовтня 2017 року стартував ІІ -ий етап 8-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка.

Гостинно учасників Конкурсу прийняла районна гімназія , яка надихнула на атмосферу творчості. Метою Конкурсу є не тільки вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря, а й виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення  рівня мовної освіти і культури.  Традиційно нарадою із членами  журі, яку провела завідувач районним методичним кабінетом  - Микитюк В.В. відбувся  організаційний початок Конкурсу.  Згідно перевірених заявок учні району зайняли свої місця і приготувались до старту. Члени журі відповідально і не вимушено привітали учасників Конкурсу,  провели інструктажі з приводу умов Конкурсу, роздали завдання , які підготували методисти ВІППО. Роботи учасників Конкурсу були закодовані. Натхненно і творчо усі учні району поставились до виконнння завдань і хочеться вірити, що їх праця принесе очікувані результати!!!! 

Таблиця змагань з легкої атлетики ЗОШ І-ІІІ ст.

м.Любомль, Наказ № 263  від 02  жовтня 2017 р.(09.10.2017)

© 2018 Відділ освіти Любомльської РДА