3 клас

Код

Школа

ПіБ

Загальна сума

Місце

Вчитель

1

Т-1

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Загура Софія

23

І

Скрипіцька Лариса Степанівна

2

Т-15

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Капустян Ольга

22

ІІ

Тарасюта Мирослава Володимирівна

3

Т-20

Полапівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Пастернак Володимир

18,5

ІІІ

Маляс Світлана Володимирівна

4

Т-5

Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Максимук Анастасія

18

ІІІ

Ковальчук Лариса Семенівна

5

Т-2

Любомльський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. районна гімназія»

Солодуха Катерина

17

4-5

Сушик Ніна Сергіївна

6

Т-19

Радехівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Німець Роман

17

4-5

Градюк Світлана Миколаївна

7

Т-9

Бережецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.»

Мелюх Олександра

16

6

Баришнікова Валентина Василівна

8

Т-4

Підгородненська ЗОШ І-ІІ ст.

Романюк Олександра

15

7-10

Савосюк Валентина Володимирівна

9

Т-6

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Боярчук Катерина

15

7-10

Ярмолюк Валентина Андріївна

10

Т-8

Хворостівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.»

Солодуха Богдан

15

7-10

Мохнюк Ольга Віталіївна

11

Т-12

Скибська ЗОШ І-ІІ ст.

Круглій Юлія

15

7-10

Капітула Олена Іванівна

12

Т-16

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Світящук Софія

14

11

Солодуха Леся Федорівна

13

Т-14

Бірківська ЗОШ І-ІІ ст.

Кінах Назарій

13,5

12

Куць Лариса Василівна

14

Т-22

Нудиженський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.»

Рябчун Софія

13

13

Богдан Валентина Андріївна

15

Т-18

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.

Забокрицька Наталія

12

14-15

Лобко Світлана Анатоліївна

16

Т-24

Машівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.»

Дячук Андрій

12

14-15

Загола Світлана Леонідівна

17

Т-23

Сильнівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.»

Томчук Мар’яна

11

16

Сидун Тетяна Анатоліївна

18

Т-13

Вишнівський НВК

Бісюк Катерина

10

17

Юшинова Леся Степанівна

19

Т-11

Яснівська ЗОШ І-ІІ ст.

Кузьмич Павло

9,5

18

Бензель Валентина Дем’янівна

20

Т-10

Гущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.»

Тимощук Анна

9

19-21

Порентович Дмитро Васильович

21

Т-17

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст.

Трохимук Арсен

9

19-21

Абрамчук Галина Ярославівна

22

Т-21

Запільська ЗОШ І-ІІ ст.

Кузьмич Ірина

9

19-21

Кисіль Наталія Миколаївна

23

Т-3

Зачернецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Дубій Вероніка

8

22

Омелюх Валентина Олексіївна

24

Т-7

Гороховищанська ЗОШ І-ІІ ст.

Павлюк Дарина

7

23

Войтович Надія Іванівна

 

Детальніше: Підсумки проведення ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика учнів 3 та 4...

© 2018 Відділ освіти Любомльської РДА