Протокол ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології  8 клас (2017/2018 н. р.) 

Код

ПІБ

Школа

Тестові завдання

Практичний

тур

Загальна кількість балів

Місце

801

Гнатюк Світлана

Забузька ЗОШ І-ІІІ ст.

20

11

31

10-11

802

Бушак Дарія

Любомльська ЗОШ №2

24

5

29

13

803

Гірук Єлизавета

Любомльська ЗОШ №2

17.5

9

26.5

18

804

Костюк Олеся

Полапівська ЗОШ І-ІІІ ст.

19

13

32

8

805

Сташевська Анна

Районна гімназія

9.5

9

18.5

29-31

806

Попко Анастасія

Римачівський НВК

16.5

13

29.5

12

807

Янчук Юлія

Згоранська ЗОШ І-ІІІст.

16.5

8

24.5

20-21

808

Кликоцюк Іоанн

Запільська ЗОШ І-ІІ ст.

25.5

17.5

43

І

809

Заєць Владислав

Зачернецька ЗОШ І-ІІІ ст.

23

12

35

ІІІ

810

Вавринчак О.

Почапівська ЗОШ І-ІІ ст.

12

16.5

28.5

14-15

811

Мишак Геннадій

Сильнівський НВК

13

5.5

18.5

29-31

812

Нікітюк Ярослав

Рівненський НВК

12.5

6

18.5

29-31

813

Янчук Юлія

Машівський НВК

12.5

11.5

24

22-23

814

Шупен Дмитро

Хворостівський НВК

19

9.5

28.5

14-15

815

 

Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

14.5

4.5

19

28

816

Самолюк Софія

Любомльська ЗОШ №3

15.5

16

31.5

9

817

Мандрика Андрій

Бережецький НВК

22

10.5

32.5

5-7

818

Сулік Микола

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

26

16

42

ІІ

819

Панасюк Станіслав

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.

18

14.5

32.5

5-7

820

Семенюк Катерина

Заболоттівська ЗОШ І-ІІ ст.

18.5

8.5

27

16-17

821

Лопошук Тетяна

Ст.-Смолярська ЗОШ І-ІІ ст.

18

5.5

23.5

24

822

Гут Тетяна

Нудиженський НВК

20.5

13.5

34

4

823

Шеремета Богдан

Скибська ЗОШ І-ІІ ст.

19.5

13

32.5

5-7

824

Пікула Дарина

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.

18.5

12.5

31

10-11

825

Порва Юлія

Гороховищанська ЗОШ І-ІІ ст.

15

4.5

19.5

26-27

826

Заброда Ольга

Яснівська ЗОШ І-ІІ ст.

17

10

27

16-17

827

Козачук Катерина

Бірківська ЗОШ І-ІІ ст.

16.5

3

19.5

26-27

828

Максимук Анастасія

Гущанський НВК

17

9

26

19

829

Причепа Станіслав

Крушинецька ЗОШ І-ІІ ст.

12.5

8

20.5

25

830

Головенко Тетяна

Вишнівський НВК

13.5

11

24.5

20-21

831

Гелетуха Вероніка

Підгородненська ЗОШ І-ІІ ст.

17.5

6.5

24

22-23

Протокол ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології в 9 класі (2017/2018 н. р.) 

Код

ПІБ

Школа

А

Б

В

Практ.

 тур; задача

Загальна кількість балів

Місце

901

Різенко Оксана

Любомльська ЗОШ №3

6

7.5

19

18

49.5

ІІІ

902

Денисюк Валентина

Районна гімназія

3.5

5.5

9

8.5

26.5

10

903

Романюк Дарина

Машівський НВК

4

4

15

7

30

9

904

Домбровський Богдан

Гороховищанська ЗОш І-ІІ ст.

4

5.5

5.5

7

22

16-17

905

Морозюк Катерина

Зачернецька ЗОШ І-Ііі ст.

6

5.5

14.5

16.5

42.5

5

906

Миронов Петро

Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

2

4.5

8.5

5.5

20.5

18-20

907

Ганайлюк Анастасія

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст.

2.5

6

13.5

15

37

6

908

Троць Анатолій

Почапівська ЗОШ І-ІІ ст.

3

3

10.5

4

20.5

18-20

909

Оксентюк Катерина

Сильнівський НВК

4

5.5

8.5

5.5

23.5

14

910

Шигидін Ангеліна

Висоцька ЗОШ І-ІІ ст.

2.5

3.5

6

4

16

29

911

Чепілова Богдана

Полапівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2

4.5

11

6.5

24

13

912

Шепелюк Віталій

Рівненський НВК

1

7.5

10.5

3.5

22.5

15

913

Васенько Аліна

Забузька ЗОШ І-ІІІ ст.

1.5

2.5

6

7

17

26-27

914

Макарук Любов

Хворостівський НВК

0.5

4.5

10.5

2.5

18

23-25

915

Мохнюк Богдана

Любомльська ЗОШ №2

7

7.5

18

17

49.5

ІІІ

916

Сачук Марія

Вишнівський НВК

4.5

6

11

10

31.5

8

917

Фізик Антоніна

Запільська ЗОШ І-ІІ ст.

2.5

3

13

6.5

25

11

918

Цьось Вікторія

Бережецький НВК

2

3

7

6

18

23-25

919

Зінчук Алла

Любомльська ЗОШ №2

5.5

5

13

11

34.5

7

920

Семенюк Оксана

Заболоттівська ЗОШ І-ІІ ст.

3

3

10.5

4

20.5

18-20

921

Соловко Тетяна

Бірківська ЗОШ І-ІІ ст.

4.5

0

8.5

6.5

19.5

21

922

Вашейко Катерина

Крушинецька ЗОШ І-ІІ ст.

4.5

1

10.5

6

22

16-17

923

Згоранець Богдана

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

4

0.5

10.5

3

18

23-25

924

Кузьміч Анна

Яснівська ЗОШ І-ІІ ст.

1

4.5

12.5

6.5

24.5

12

925

Томчук Ярослава

Нудиженський НВК

4.5

0.5

10

4

19

22

926

Деркач Анна

Римачівський НВК

3

3

5.5

3.5

15

30

927

Чемко Юлія

Підгородненська ЗОШ І-ІІ ст.

3

2.5

10

1.5

17

26-27

928

Шоцький Богдан

Скибська ЗОШ І-ІІ ст.

2

3

6.5

3

14.5

31-32

929

Дзьобан Владислав

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.

3

3

10.5

0

16.5

28

930

Пилипук Андрій

Городненська ЗОШ І-ІІ ст.

3.5

2.5

6.5

2

14.5

31-32

931

Широчук Ася

Радехівська ЗОШ І-ІІ ст.

6.5

6.5

19.5

21.5

54

ІІ

932

Дзей Марина

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.

13

8

23.5

29.5

74

І

Протокол ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології в 10 класі (2017/2018 н. р.)

Максимальна кількість балів - 93

Код

ПІБ

Школа

А

Б

В

Практ.

 тур; задача

Загальна кількість балів

Місце

1

1015

 Філімонюк Вікторія

Любомльська ЗОШ №2

7

12

25,5

14 + 2

60,5

І

2

1014

Семенчук Анастасія

Любомльська ЗОШ №3

6,5

6

23,5

6 + 5

47

ІІ

3

1005

Ковальчук Карина

Зачернецька ЗОШ І-ІІІ ст.

8

6,5

18

7 + 6

45,5

ІІІ

4

1013

Павлічук Ольга

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст..

4

8,5

16,5

9,5 + 6

44,5

ІІІ

5

1004

Куран Софія

Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

6

5

19

8 + 1

39

4

6

1002

Суліковська Олена

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

4

6

14

6,5 + 3

33,5

5

7

1003

Охманюк Леся

Полапівська ЗОШ І-ІІІ ст.

6,5

3

14

8 + 2

33,5

5

8

1010

Мариньоха Анна

Районна гімназія

3,5

3,5

14

7,5 + 2

30,5

6

9

1006

Кліщук Борис

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст..

4,5

4,5

10,5

8 + 2

29.5

7

10

1001

Артемук Софія

Рівненський НВК

4

5

11,5

9 + 0

29,5

7

11

1011

Гут Юлія

Нудиженський НВК

3,5

2,5

15,5

6,5 + 1

29

8

12

1009

Кохтюк Вікторія

Вишнівський НВК

4,5

5,5

10

3 + 0

23

9

13

1012

Романюк Мирослава

Машівський НВК

1,5

2,5

9,5

6 + 1

20,5

10

14

1008

Гончарук Ірина

Забузька ЗОШ І-ІІІ ст..

3

1,5

12,5

2,5 + 1

20,5

 10

15

1007

Гогуля Богдана

Хворостівський НВК

3

2

11

3 + 1

20

11

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології в 11 класі (2017/2018 н. р.)

Код

ПІБ

Школа

Загальна кількість балів

Місце

1101

Німець Юлія

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст.

26.5

6

1102

Шпига Богдан

Любомльська ЗОШ №2

39

4

1103

Рябчун Юлія

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст..

42.5

ІІ

1104

Якимук Аліна

Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

41

ІІІ

1105

Пук Лілія

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст..

42

ІІ

1106

Семенюк Світлана

Нудиженський НВК

43.5

І

1107

Савосюк Мирослава

Машівський НВК

25

7

1108

Гевель Софія

Любомльська ЗОШ №3

32

5

1109

Духницька Ілона

Рівненський НВК

17

10

1110

Вижовець Богдана

Хворостівський НВК

23

8

1111

Гупало Олеся

Гущанський НВК

23.5

8

1112

Шевчук Світлана

Забузька ЗОШ І-ІІІ ст.

20

9

1113

Богомаз Світлана

Вишнівський НВК

15

11

1114

Александрук Тамара

Зачернецька ЗОШ І-ІІІ ст.

20.5

9

1115

Мосійчук Богдана

Районна гімназія

17

10

1116

Косачева Анастасія

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 клас

№ з/п

Назва школи

Прізвище, ім’я учня

Керівник

Місце

1

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Суліковська Олена

Сулік О. П.

І

2

Хворостівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Трух Оксана

Слєсар В. А.

ІV

3

Рівненський НВК

Таранік Вікторія

Сопуля Р. І.

V

4

Зачернецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Ковальчук Карина

Шиманюк Г. М.

5

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.

Павлічук Ольга

Шишела Л. О.

11 клас

№ з/п

Назва школи

Прізвище, ім’я учня

Керівник

Місце

1

Нудиженський НВК

Семенюк Світлана

Дитина Н. С.

І

2

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. 

№ 2

Шпига Богдан

Семенович

 І. М.

ІІ

3

Машівський НВК

Чуєш Марія

 Влащук 

В. М.

ІІ

4

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. 

№ 3

Лончук Ольга

Жучик Н. Д.

ІІІ

5

Штунська ЗОШ

І-ІІІ ст.

Лобко Анастасія

Костюк В. П.

ІV

6

Вишнівський НВК

Богомаз Світлана

Гіль Н. Р.

V

7

Районна гімназія

Кондратюк Мирослава

Остапчук  В. С.

8

Забузька ЗОШ

 І-ІІІ ст.

Войтович Ростислав,

Стоянович Денис

Войтович

Р. Д.

VІІ

Голова журі             В. А. Задерей

Члени журі             Н. С. Дитина

                            Г. А. Луць

                              Н. Д. Жучик

 

 

7клас

№ п/п

код

П.І.учня

Назва школи

вчитель

1

2

3

4

5

6

 Сума балів

місце

1

0701

 Куча Д.М.

Головненська ЗОШ І-ІІІст.

Савош І.М.

4

0

0

0

0

4

8

15-17

2

0702

 Піддубенець С.А.

  Полапівська ЗОШ І-ІІІст.

 Сулік В.О.

4

0

0

0,5

0,5

4

9

9-13

3

0703

 Оксентюк А.М.

 . Сильнівський НВК

 Шишко Т.С.

4

1

1

0,5

1

4

11,5

5-6

4

0704

 Поліщук Т.В.

Столинсько-Смолярська ЗОШ І-ІІст

Шнур В.О.

4

0

0

0

1

4

9

9-13

5

0705

 Селех Д.В.

  Запільська ЗОШ І-ІІст

 Шишко С.О.

4

0

0

0

0

4

8

15 -17

6

0706

 Зінчук Ю.В.

  Куснищанська ЗОШ І-ІІІст.

 Міщук Г.О.

4

0

1

1

0,5

4

10,5

8

7

0707

 Боортнійчук Д.О.

  Хворостівський НВК

 Сацюк Т.М.

4

0

0

1

0

4

9

9-13

8

0708

 Єрмолович О.Ю.

  Рівненський НВК

 Бакун О.С.

4

0

2

2

0,5

3

11,5

5-6

9

0709

Козир О.П.

  Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2

Риженков А.М.

4

1

5

8

0

4

22

ІІ

10

0710

БухвалоД.О.

 Олеська ЗОШ І-ІІІст

Любежаніна Л.П.

4

0,5

0,5

0,5

0,5

3

9

9-13

11

0711

Галян Д.А.

  Заболотівська ЗОШ І-ІІст.

Зінчук І.М.

4

0,5

0

0,5

0,5

1

6,5

20

12

0712

Сидун І.М.

 Забузька ЗОШ І-ІІІст

Хомік І.В.

4

0

0

0

0

3

7

19

13

0713

Климович А.С.

  Радехівська ЗОШ І-ІІст.

Сачук В.К.

4

0

0

0,5

0

4

8,5

14

14

0714

Силюк А.Ю.

Зачернецька ЗОШ І-ІІІст.

Богомазюк Н.С.

7

1

2

1

1

4

16

ІІІ

15

0715

Карась К.В.

 Городненська ЗОШ І-ІІст

Міщук Р.П.

4

0,5

0,5

0

0

0

5

22-23

16

0716

Причепа С.М.

    Крушинецька ЗОШІ-ІІст

ПричепаН.Д.

4

0

0,5

6

0,5

0

11

7

17

0717

Кочкалда Т.

Яснівська ЗОШ І-ІІст

Соколюк Ф.П.

4

0

0

0

0

4

8

15 17

18

0718

Ляшук А.В.

  Штунська ЗОШ І-ІІІст

Сахалюк Н.І.

4

0

0

0

0,5

3

7,5

18

19

0719

Романюк Т.М.

 Машівський НВК

Романюк О.М.

4

0,5

0

1

0,5

3

9

9-13

20

0720

Лавринюк Т.М.

 Нудиженський НВК

Макарук Г.О.

2

0

0

0

0

3

5

22-23

21

0721

Давидюк А.А.

  Почапівська ЗОШ І-ІІст.

Олексюк С.Г.

4

0

0

0

0

0

4

24-25

22

0722

Хомицька Л.М.

 Гущанський НВК

КратюкВ.В.

0

0

0,5

0

0

2

2,5

26

23

0723

Федонюк Р.І.

Районна гімназія

Вигнанчук Л.М.

7

6

5

8

9

4

34

І

24

0724

Павлюк О.В.

 Гороховищанська ЗОШ І-ІІ ст

Сидоренко І.В.

4

0,5

0

0,5

0,5

0

5,5

21

25

0725

Лобко Н.

Вишнівський НВК

Коцура Г.Г.

4

0

0

0

0

0

4

24-25

26

0726

Світящук Б.С.

Любомльська ЗОШ І-ІІІст. №3

Давидюк Л.О.

7

0

0

4

0

3

14

Іv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Голова журі: КушнерукН.Г.

Члени журі: Вигнанчук Л.М.,Печоха О.Г.Сулік В.О.,Міщук Г.О.Сахалюк Н.І.,Риженков А.М.,Гриппа Д.В.,Савош І.М.

Не взяли участі: Згоранська ЗОШ І-ІІІст ( директор школи  Демедюк М.Г. ),Бірківська ЗОШ І-ІІст ( директор школи Голуб О.А.),Висоцька ЗОШ І-ІІІст ( директор школи Орішко Ф.В. ),Гупалівська ЗОШ І-ІІст ( директор школи Сиротюк В.С. ),Підгородненська ЗОШ І-ІІст ( директор школи  Карпович І.В.),Скибська ЗОШ І-ІІст ( директор школи Капітула В.В ),Бережецький НВК ( директор школи  Васильчук В.В.),Римачівський НВК ( директор  школи  Іщенко Т.В.)

8 клас

Код

П.І.П  учня

Школа

Вчитель

Завдання

Всього сума

Місце

1

2

3

4

5

6

1

0801

Кривошей Єлизавета

Римачівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Пархомук Катерина Василівна

1

0

1

7

5

1

15

8-9

2

0802

Пархомук Олександр Валентинович

Бірківська ЗОШ І-ІІ ст.

Міщук Ростислав Павлович

1

0

1

7

5

1

15

8-9

3

0803

Скрипіцька Ангеліна Андріївна

Вишнівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Коцура Галина  Григорівна

1

1

4

7

6

1

20

ІІ

4

0804

Ярмолюк Інна Романівна

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Риженков А.М.

1

1

4

1

4

2

13

11-12

5

0805

Оліферович Олена Ростиславівна

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Давидюк Лариса Олексіївна

0

0

6

7

3

0

16

7

6

0806

Забокрицька Альона Василівна

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.

Сахалюк Наталія Іванівна

0

1

0

7

0

1

8

14

7

0807

Хомічук Олександр Миколайович

Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Галина Онуфрівна

0

1

8

7

4

1

21

І

8

0808

Кохтюк Андрій Володимирович

Римачівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Пархомук Катерина Василівна

1

0

6

6

4

1

18

4

9

0809

Павловій Олександр Андрійович

Головненська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Самолюк Олександр Олексійович

1

0

6

6

4

2

19

ІІІ

10

0810

Мандрика Андрій Олександрович

Бережецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Васильчук Валрій Васильович

1

0

5

7

4

0

17

5-6

11

0811

Панасюк Станіслав

Олеська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Любежаніна Ярослава Петрівна

1

0

3

6

4

0

14

10

12

0812

Причепа Станіслав Миколайович

Крушинецька  ЗОШ І-ІІ ст.

Причепа Надія Дмитрівна

1

0

7

7

2

0

17

5-6

13

0813

Войтович Валерія

Згоранська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Грипа Дмитро Вікторович

1

0

5

6

0

1

13

11-12

14

0814

Соколюк Ірина

 

Соколюк Федір Петрович

0

1

0

1

1

1

4

17-24

15

0815

Богуш Дарина

Машівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Мартинюк Олександр Миколайович

0

1

1

0

1

0

3

25-26

16

0816

Дибаль Марія

Ст.-Смолярська  ЗОШ І-ІІ ст.

Шнур Валентина Олександрівна

1

1

1

1

0

0

4

17-24

17

0817

Яворський Станіслав Сергійович

Любомльський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія»

Вигнанчук Любов Миколаївна

2

0

1

0

0

0

3

25-26

18

0818

Даниш Анна

Забузька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Хомік І.В.

0

1

2

2

2

3

10

13

19

0819

Полинська Світлана

Гущанський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»

Кратюк Володимир Вікторович

0

1

1

0

1

1

4

17-24

20

0820

Бовкуш Юлія

Нудиженський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Макарук Галина Олександрівна

0

1

1

0

1

1

4

17-24

21

0821

Александрук Анна

Почапівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Олексюк Світлана Григорівна

0

1

1

0

2

0

4

17-24

22

0822

Макарук Ольга

Хворостівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Сацюк Тетяна Миколаївна

0

1

1

1

1

0

4

17-24

23

0823

Латковський Дмитро

Гороховищанська  ЗОШ І-ІІ ст.

Сидоренко Ігор Васильович

0

1

0

0

0

0

1

27

24

0824

Оставченко Андрій

Скибська  ЗОШ І-ІІ ст.

Капітула Віктор Василівна

0

1

1

1

0

1

4

17-24

25

0825

Кликоцюк Іоанн

Запільська  ЗОШ І-ІІ ст.

Шишко Сергій Олександрович

1

1

1

1

1

1

6

15

26

0826

Демчук Іван

Полапська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Сулік Володимир Олександрович

0

1

1

0

1

1

4

17-24

27

0827

Лісковський Ярослав

Підгородненська  ЗОШ І-ІІ ст.

Сіжук Світлана Василівна

1

1

1

1

1

0

5

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова журі:  Кушнерук Н.Г.

Члени журі: Вигнанчук Л.М., Печоха О.Г., Сулік В.О., Міщук Г.О.,Сахалюк Н.І.,Риженков А.М.,Гриппа Д.В.,Савош І.М.

Не взяли участі: Зачернецька ЗОШ І-ІІІст (_директор школи Вавринчак О.З.),Рівненський НВК(директор школи Бакун О.С.),Городненська ЗОШ І-ІІст (директор школи Загура Д.В.),Висоцька ЗОШ І-ІІст(директор школи Орішко Ф.В.),Заболотівська ЗОШ І-ІІст( директор школи Зуб Л.В.),Крушинецька ЗОШ І-ІІст(директор школи Барило Л.А.),Сильнівський НВК (директор школи Шишко Т.С.)

9 клас  

 

 

 

 

Код

 

 

 

П.І.П

 

 

Школа

 

 

Вчитель

 

Завдання

 

Всього балів

 

Місце

1

2

3

4

5

6

1

0901

Мучак О. В.

Полапівська ЗОШ І-ІІІст

Сулік В.О.

1

1

0

1

1

0

4

21-27

2

0902

Сущик О. П.

Скибська ЗОШ І-ІІст

Капітула В.В.

2

0,5

0,5

0,5

0

0

3,5

28

3

0903

Оксентюк Я.В.

Радехівська ЗОШІ-ІІст

Сачук В.К.

2

0,5

0,5

0,5

0,5

0

4

21-27

4

0904

Ющук М.Р.

Бірківська ЗОШ І-ІІст

Міщук Р.П.

2

0,5

0,5

0,5

0,5

0

4

21-27

5

0905

Шигидін А.В.

Висоцька ЗОШ І-ІІст

Міщук С.П.

2

0,5

0,5

0,5

0

0,5

4

21-27

6

0906

Мелюх Е.Ю.

Рівненський НВК

Бакун О.С.

2

0,5

0,5

0

0

0

3

29

7

0907

Дитина В.С.

Підгородненська  ЗОШ І-ІІст

Сіжук С.В.

2

2

0

1

2

0

7

11-14

8

0908

Скабук А.В.

Сильнівський НВК

Шишко Т.С.

1

2

1

0

0

0

4

21-27

9

0909

Бугайчук С.В.

Любомльський НВК(гімназія)

Вигнанчук Л.М.

1

0,5

0

3

0

2

6,5

15

10

0910

Бінюк А.Я.

Машівський НВК

Романюк О.М.

1

2

2

2

2

2

11

6

11

0911

Хвіц О.С.

Любомльська ЗОШ І-ІІІст №2

Риженков А.М.

3

3

1

5

3

6

21

ІІ

12

0912

Кортоус Н.К.

Штунська ЗОШ І-ІІІст

Сахалюк Н.І.

3

1

1

0

0

0

5

19

13

0913

Богдан Ю.П.

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст

Міщук Г.О.

0,5

2

0,5

0

1

0,5

4,5

20

14

0914

Любежаніна І.О.

Олеська ЗОШ І-ІІІст

Любежаніна Я.П.

3

1

1

1

1

3

10

7-8

15

0915

Хільчук О.

Заболотівська ЗОШ І-ІІст

Зінчук І.М.

1

1

1

2

1

2

8

9-10

16

0916

Зуб В.

Заболотівська ЗОШ І-ІІст

Зінчук І.М.

1

0,5

1

1

0,5

0

4

21-27

17

0917

Денисюк Б.

РимачівськийНВК

Пархомук К.В.

1

0,5

1

0

0

0

2,5

30-31

18

0918

Гелім О.

Гороховищанська ЗОШ І-ІІст

Сидоренко І.В.

1

0,5

1

0

0

0

2,5

30-31

19

0919

Тучак Д.Ю.

Запільська  ЗОШ І-ІІст

Ширко С.О.

1

1

0,5

1

0,5

2

6

16-18

20

0920

 

Зачернецька ЗОШ І-ІІІст

Богомазюк Н.С.

0,5

0,5

0

0

0

5

6

16-18

21

0921

Панасюк А.

Забузька ЗОШ І-ІІІст

Хомік І.В.

2

5

3

5

5

4

24

І

22

0922

Сташук А.М.

Бережецький НВК

Васильчук В.В.

1

1

1

0

1

0

4

21-27

23

0923

Півень І.І.

Головненська ЗОШ І-ІІІст

Савош І.М.

1

1

2

3

2

1

10

7-8

24

0924

Вашейко К.С.

Крушинецька ЗОШ  І-ІІст

Причепа Н.Д.

1

1

1

1

1

1

6

16-18

25

0925

Костюк А.

Згоранська ЗОШ І-ІІІст

Гриппа Д.В.

1

1

3

4

1

6

16

ІІІ

26

0926

Семенюк О.О.

Нудиженський НВК

Печоха О.Г.

2

0,5

0,5

3

1

0

7

11-14

27

0927

Кузьміч А.

Яснівська ЗОШ І-ІІст

Соколюк Ф.П.

1

0

0,5

3

0,5

2

7

11-14

28

0928

Сачук М.В.

Вишнівський НВК

Коцура Г.Г.

2

2

2

2

2

5

15

4

29

0929

Різенко О.І.

Любомльська ЗОШ І-ІІІст №3

Давидюк Л.О.

2

4

1

2

0

3

12

5

30

0930

Кравчук В.

Почапівська ЗОШ І-ІІст

Олексюк С.Г.

2

1

1

2

0

1

7

11-14

31

0931

Макарук Л.

Хворостівський НВК

Сацюк Т.М.

2

1

1

3

0

1

8

9-10

Голова комісії Кушнерук Н.Г.   

Члени       комісії  Вигнанчук Л.М.,Печоха О.Г.Сулік В.О.,Міщук Г.О.Сахалюк Н.І.,Риженков А.М.,Гриппа Д.В.,Савош І.М.

Не взяли участі: ГородненськаЗОШ І-ІІст ( директор школи Загура Д.В.  .) Гущанський НВК ( директор школи Самойліч Л.М.), Столинсько-Смолярська ЗОШ І-ІІст ( директор школи Лопошук О.С.)Гупалівська ЗОШІ-ІІст.( директор школи Сиротюк В.С.)

10 клас

П.І.Б.

учня

школа

вчитель

К-сть балів

місце

1

2

3

4

5

6

всього

10-01

Павлічук Ольга О.

Олеська ЗОШ І-ІІІст

Любежаніна Я.П.

2

0,5

0,5

0,5

0,5

0

3

14-15

10-02

Пех Вікторія М

Полапівська ЗОШ І-ІІІст

Сулік В.О.

2

1

0,5

1

0,5

3

8

4-5

10-03

Трофимук Юлія М.

Вишнівський НВК

Коцура Г.Г.

2

1

0,5

1

0,5

4

9

2-3

10-04

Ковальчук Уляна Р.

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст

Міщук Г.О.

3

0,5

0,5

0,5

0,5

3

8

4-5

10-05

Гончарук Ірина А.

Забузька ЗОШ І-ІІІст

Хомік І.В.

2

0,5

0,5

0,5

0,5

1

5

10

10-06

Мартинюк Богдан В.

 

Романюк О.М.

0,5

1

0,5

0,5

0,5

1

4

11-13

10-07

Кізун Вікторія А.

Зачернецька ЗОШ І-ІІІст

Богомазюк Н.С.

1

0,5

0

0

0,5

2

4

11-13

10-08

Паридубець Богдан С.

Любомльський НВК( рай.гімназія)

Вигнанчук Л.М.

3

6

0,5

0

0,5

3

13

1

10-09

Штанська Вікторія М.

Любомльська ЗОШ І-ІІІст №3

Давидюк Л.О.

3

0,5

1

0,5

0,5

0,5

6

7-9

10-10

Штандер Оксана Є.

Хворостівський НВК

Сацюк Т.М.

1

1

0

0

3

1

6

7-9

10-11

Гуж Юлія А.

Нудиженський НВК

Пичоха О.Г.

0,5

0,5

0,5

1

0,5

1

4

11-13

10-12

Демедюк Роман В.

Головненська ЗОШ І-ІІІст

Савош І.М.

3

2

3

0

0

1

9

2-3

10-13

Латковський Р.В.

Рівненський НВК

Бакун О.С.

3

1

0,5

1

0,5

1

7

6

10-14

Холомєєнкова Валерія С.

Любомльська ЗОШ І-ІІІст. №2

Риженков А.М.

2

0,5

0,5

1

1

1

6

7-9

10-15

Король Павло І.

Штунська ЗОШ І-ІІІст

Сахалюк Н.І.

0,5

1

0

0,5

0,5

0,5

3

14-15

 Голова журі: Кушнерук Н.Г.

Члени журі: Вигнанчук Л.М., Печоха О.Г., Сулік В.О., Міщук Г.О.,Сахалюк Н.І.,Риженков А.М.,Гриппа Д.В.,Савош І.М.

Не взяли участі: Згоранська ЗОШ І-ІІІст. (директор школи  Демедюк М.Г.), Римачівський НВК (директор  школи  Іщенко Т.В.), Гущанський НВК (директор школи Самойліч Л.М.).

11 клас

п/п

код

Прізвище та ім’я учня

Назва школи

Прізвище та ініціали вчителя

          Номери завдань

Сума

балів

Місце

1

2

3

4

5

6

1

0111

Клекоцюк

Ірина

Забузька ЗОШ І – ІІІ ст

Хомік І.В.

0.5

1

1

1

0.5

0

4

12

2

0111

Гурко Аліна

Любомльська ЗОШ І-ІІст№3

Давидюк Л.О.

0.5

1

1.5

0.5

0.5

0

4

11

3

0111

Дячук Владислав

Любомльська ЗОШІ-ІІІст №2

Роженков А.М.

2

5

0

0

8

6

21

ІІ

4

0111

Лемещук Андрій

Олеська ЗОШ

І-ІІІ ст

Любежаніна Я.П.

1

2

1

0.5

0

0

4.5

10

5

0111

Козловська Христина

Вишніський НВК

Коцура Г.Г.

2

2

1

7

1

2

15

4

6

0111

Гупало Ольга

Нудиженський НВК

Пичоха О.Г.

1

2

1

2

0

1

7

6

7

0111

Лобко Анастасія

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст

Сахалюк Н.І.

2

3

1

1

1

0

8

5

8

0111

Шлапа Ярослав

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст

Грипа Д.В.

2

6

3

7

1

3

22

І

9

0111

Вигнанчук Андрій

Любомльський НВК (рай.гімназія)

Вигнанчук Л.М.

2

5

1

7

2

1

18

ІІІ

10

0111

Ліщук Тарас

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст

Савош І.М.

0.5

0.5

0.5

0.5

0.5

0

2.5

14

11

0111

Рищук Антон

Рівненський НВК

Бакун О.С.

1

0.5

0

1

1

0

3.5

13

12

0111

Трух оксана

Хворостіський НВК

Сацюк Т.М.

1

0.5

1

1.5

1

0

5

9

13

0111

Устимук Софія

Зачернецька

ЗОШ І-ІІІ ст

Богомазюк Н.С.

1

1

 

2

1

0

5

8

14

0111

Чуєш Марія

Машівський НВК

Романюк О.М.

1

1

1

1.5

0

1

5.5

7

15

0111

Самойліч Аліна

Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ст

Міщук Г.О.

1

0

0

0.5

0

0

1.5

15

Голова комісії Кушнерук Н.Г.

Члени   комісії Вигнанчук Л.М.,Печоха О.Г.Сулік В.О.,Міщук Г.О.Сахалюк Н.І.,Риженков А.М.,Гриппа Д.В.,Савош І.М.

Не взяли участі: Полапівська ЗОШ І-ІІІст ( директор школи  Степанюк Н.О.) Гущанський НВК ( директор школи Самойліч Л.М.),Римачівський НВК ( Іщенко Т.В.)

© 2018 Відділ освіти Любомльської РДА