Протокол ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання в 9 класі (обслуговуючі види)  (2017/2018 . р.)

№п/п

Загальна   кількість  навчальних  закладів

П.І. учня

теорія

практика

сума

місце

П.І.Б. керівника

1.

Любомльська НВК «ЗОШ І-ІІІступ.-районна гімназія ім. Н. Ужвій  Любомльської районної  ради

Ющук Анастасія

16

15

31

4-5

Дзей Н.М.

2.

Любомльська ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 Любомльської  районної ради Волинської області

Мохнюк Богдана

15

17

32

ІІ-ІІІ

Козачук Л.А.

3.

Любомльська  ЗОШ І-ІІІст.№3 Любомльської районної ради Волинської області

 

Бортнік Вікторія

15

18

33

І

Ярощук М.С.

4.

НВК «ЗОШ І-ІІІст. – дитячий садок » с. Вишнів Любомльського району Волинської області

Сахарук Юлія

17

8

25

7

Рачук І. М.

5.

Головенська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

Пархомук Тетяна

16

16

32

ІІ-ІІІ

Шум С.В.

6.

Гущанська НВК «ЗОШ І-ІІІст. – ДНЗ» Гущанської сільської  ради Волинської області

Темчук Діана

11

6

17

11

Морозюк Д.М.

7.

Забузька ЗОШ І-ІІІст. Любомльської районної  ради Волинської області

Трачук Світлана

11

9

20

8

Зубчик О.І.

8.

Зачернецька ЗОШ І_ІІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

9.

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

10.

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст.  Любомльської районної ради Волинської  області

Романюк Віта

7

7

14

17

Романюк Н.М.

11.

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Нудиже Любомльського району Волинської області

 

 

 

 

 

 

12.

НВК «Школа І-ІІІ ст. – дитячий садок с. Машів Любомльського району Волинської області

Краєвська Катерина

9,5

7

16,5

12

Клейзун О.І.

13.

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної  ради Волинської області

Томчук Ірина

12

3

15

15-16

Скипальська Т.В.

14.

Полапівська ЗОШ І-ІІІст. Любомльської ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

15.

НВО «ЗОШ І-ІІІст.  – дитячий садок « с. Римачі Любомльського району Волинської області

 

 

 

 

 

 

16.

НВК «ЗОШ І-ІІІст. – дитячий садок» с. Рівне Любомльського району Волинської області

Квартюк Аліна

10

6

16

13-14

Максимук Л.В.

17.

Хворостівська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної  ради Волинської області

Макарук Любов

17

14

31

4-5

Бортнічук Т.В.

18.

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

19.

НВК «ЗОШ І- ІІ ст. – дитячий садок с. Бережці Любомльського району Волинської області

 

 

 

 

 

 

20.

Бірківська ЗОШ І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Ющук Мирослава

9

9

18

10

Шахраюк І.М.

21.

Висоцька загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

22.

Городненська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Шишко Ангеліна

13

13

26

6

Романюк С.С.

23.

Гороховищанська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Паламарук Світлана

7

4

11

18

Павлюк В.В.

24.

Гупалівська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

25.

Заболотівська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

26

Запільська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

27.

Крушинецька загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

28

Підгородненська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Омелянюк Інна

10

6

16

13-14

Луць В.В.

29

Почапівська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

30.

Радехівська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

31.

Скибська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

32.

Столино-Смолярська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

33.

Яснівська загальноосвітня школа І-ІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Кузьмич Оксана

10,5

9

19,5

9

Костюра А.М.

34.

НВК «ЗОШ І-ІІст. – дитячий садок» с. Сильно  Любомльського району Волинської області

Скобук Анна

10

5

15

15-16

Солодуха С.С.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання в 11 класі (обслуговуючі види)  (2017/2018 . р.)

№п/п

Загальна   кількість  навчальних  закладів

П.І. учня

теорія

практика

сума

місце

П.І.Б. керівника

1.

Любомльська НВК «ЗОШ І-ІІІступ.-районна гімназія ім. Н. Ужвій  Любомльської районної  ради

Жоголь Любов

19

18

37

І

Дзей Н. М.

2.

Любомльська ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 Любомльської  районної ради Волинської області

Гошко Анастасія

19

12

31

ІІ

Козачук Л. А.

3.

Любомльська  ЗОШ І-ІІІст.№3 Любомльської районної ради Волинської області

Гевель Софія

10

8

18

8-9

Ярощук М.С.

4.

НВК «ЗОШ І-ІІІст. – дитячий садок » с. Вишнів Любомльського району Волинської області

Бісюк Анна

10,5

8

18,5

7

Рачук І. М.

5.

Головенська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

Томашевська Анастасія

16,5

14

30,5

ІІІ

Шум С.В.

6.

Гущанська НВК «ЗОШ І-ІІІст. – ДНЗ» Гущанської сільської  ради Волинської області

Сорочан Дарина

7,5

5

12,5

11

Морозюк Д. М.

7.

Забузька ЗОШ І-ІІІст. Любомльської районної  ради Волинської області

Шевчук Світлана

14

4

18

8-9

Зубчик О.І.

8.

Зачернецька ЗОШ І_ІІІст. Любомльської районної ради Волинської області

Баранчук Оксана

17

2

19

6

Гопанюк І.М.

9.

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

10.

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст.  Любомльської районної ради Волинської  області

Хропот Анна

11

4

15

10

Романюк Н.М.

11.

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Нудиже Любомльського району Волинської області

 

 

 

 

 

 

12.

НВК «Школа І-ІІІ ст. – дитячий садок с. Машів Любомльського району Волинської області

Шепегій Віталіна

13

12,5

25,5

4

Клейзун О.І.

13.

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної  ради Волинської області

Рябчук Юлія

9,5

2

11,5

12

Скипальська Т.К.

14.

Полапівська ЗОШ І-ІІІст. Любомльської ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

15.

НВО «ЗОШ І-ІІІст.  – дитячий садок « с. Римачі Любомльського району Волинської області

 

 

 

 

 

Петринка С. П.

16.

НВК «ЗОШ І-ІІІст. – дитячий садок» с. Рівне Любомльського району Волинської області

Дубина Катерина

8

2

10

13

Максимук Л. В.

17.

Хворостівська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної  ради Волинської області

Криницька Кристина

16

4

20

5

Бортнічук Т.В.

18.

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

 

 

 

 

 

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки в 9 класі (2017/2018 н. р.)

 

Код

П І Б

Школа

Тести

Творчі завдання

Задачі

Усього балів

Місце

901

Шлапа Софія

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

9

9

28

5

902

Бінюк Ольга

Хворостівський НВК

5

5

5

15

6

903

Гут Оксана

Нудиженський НВК

14

3

11

28

5

904

Муравець Софія

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

0

3

14

7

905

Романюк Ольга

Машівський НВК

13

12

16

41

4

906

Любежаніна Софія

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.

24

8

15

47

ІІІ

907

Склянчук Анна

Любомльська ЗОШ №2

18

9

21

48

ІІІ

908

Бугайчук Сергій

Районна гімназія

19

15

16

50

ІІ

909

Романюк Катерина

Любомльська ЗОШ №3

24

13

24

61

І

Протокол ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки в 10 класі (2017/2018 н. р.)

 

Код

П І

Школа

Тести

Творчі завдання

Задачі

Усього балів

Місце

1001

Юрпік Надія

Хворостівський НВК

9

6

-

-

-

-

-

15

5

1002

Козел Анна

Вишнівський НВК

8

-

-

-

-

-

-

8

9

1003

Склянчук Владислав

Машівський НВК

5

10

-

-

-

-

-

15

5

1004

Капітан Аліна

Нудиженський НВК

-

-

-

-

-

-

-

0

10

1005

Солом’янюк Максим

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст.

7

2

-

-

-

-

-

9

8

1006

Самойліч Олександр

Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

3

6

-

-

-

-

-

9

8

1007

Омелюх Богдан

Зачернецька ЗОШ І-ІІІ ст.

6

2

2

2

-

-

-

12

6

1008

Смолярчук Сергій

Забузька ЗОШ І-ІІІ ст.

4

8

-

-

-

-

-

12

6

1009

Савицький Владислав

Любомльська ЗОШ №3

7

8

4

5

-

10

-

34

І

1010

Пінчук Ірина

Районна гімназія

13

8

2

-

-

-

5

28

4

1011

Томчук Ірина

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.

5

6

-

-

-

-

-

11

7

1012

Пилипчук Марія

Любомльська ЗОШ №2

9

6

-

8

-

-

10

33

ІІ

1013

Демедюк Роман

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

12

2

5

6

7

-

-

32

ІІІ

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки в 11 класі (2017/2018 н. р.)

 

Код

П І

Школа

Тести

Творчі завдання

Задачі

Усього балів

Місце

1101

Лемещук Андрій

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.

6

4

-

1.5

-

-

-

11.5

8

1102

Козловська Христина

Вишнівський НВК

6

4

1

1

-

-

-

12

7

1103

Трух Оксана

Хворостівський НВК

9

10

-

-

-

-

-

19

4

1104

Солом’янюк Олена

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст.

5

6

-

-

-

-

-

11

9

1105

Лобко Анастасія

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.

6

12

-

-

-

-

-

18

5

1106

Кузьмич Ірина

Нудиженський НВК

4

8

-

-

-

-

-

12

7

1107

Войтович Ростислав

Забузька ЗОШ І-ІІІ ст.

10

2

-

-

-

-

-

12

7

1108

Солодуха Ольга

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

7

14

1.5

1

-

7

1.5

32

І

1109

Фенко Богдан

Любомльська ЗОШ №2

10

10

1

5

1

-

3

30

ІІ

1110

Лончук Ольга

Любомльська ЗОШ №3

10

4

-

-

-

-

-

14

6

1111

Самойліч Аліна

Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

8

12

0.5

-

0.5

1

-

22

ІІІ

1112

Ющук Олександр

Районна гімназія

5

6

-

-

-

-

-

11

9

1113

Чуєш Марія

Машівський НВК

8

8

3

2

0

2

-

23

ІІІ

 

10 клас

№ з/п

Прізвище та ім’я

Школа

Word

Excel

Power Point

Access

Загальний бал

Місце

  1.  

Булавчук Т.

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.

0

1

 

0

0

13

  1.  

Романюк М.

Машівський НВК

0

0

4

0

4

12

  1.  

Ткач Д.

Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

0

0

10

10

20

5

  1.  

  Kохтюк В.

Винівсьkий НВK

0

9

4

0

13

8

  1.  

Смолярчук С.

Забузька ЗОШ

0

0

5

0

5

11

  1.  

Кізун В.

Зачернецька ЗОШ І-ІІІ ст.

0

2

5

0

7

10

  1.  

Нікітюк В.

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

23

4

18

4

49

І

  1.  

Гут Ю.

Нудиженське НВК

8

5

5

0

18

6

  1.  

Панасюк В.

Олеська ЗОШ

0

0

10

0

10

9

  1.  

Кондратюк В.

Рівненський НВК

0

0

4

0

4

12

  1.  

Світящук

Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

0

10

12

10

32

4

  1.  

Макарук Л.

Хворостівський НВК 

4

7

4

0

15

7

  1.  

Півень Ілля

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

22

4

15

4

46

ІІ

  1.  

Ющук Анастасія

Гімназія

15

10

16

0

41

ІІІ

 Голова журі                                       В.С. Пасаман

 

 

№ з/п

Прізвище та ім’я

Школа

Word

Excel

Power Point

Access

Загальний бал

Місце

11 клас

  1.  

Рищук Антон

Рівненський НВК

0

10

8

0

18

7

  1.  

Сорочан Д.

Гущанський НВК

1

0

0

0

1

14

  1.  

Дячук В.

ЗОШ №2

18

8

12

0

38

ІІІ

  1.  

Смолярчук С.

Забузька ЗОШ I-III ст

0

0

2

0

2

13

  1.  

Александрук

Зачернецька  ЗОШ І-ІІІст

10

4

3

0

17

8

  1.  

Контратюк М.

Гімназія

15

10

15

10

50

І

  1.  

Лемещук А.

Олеська ЗОШ

4

0

4

0

8

11

  1.  

Ліщук Ю.

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

4

5

15

11

40

ІІ

  1.  

Лобко А.

Штунська ЗОШ I-III ст

8

1

10

0

18

7

  1.  

Гупало О.

Нудиженський НВК

5

5

5

5

20

6

  1.  

Савосюк  М.

Машівський НВК

8

6

11

0

25

5

  1.  

Склянчук Ю.

Полапівська ЗОШ

0

0

7

0

7

12

  1.  

Павловій О.

Хворостівський НВК

4

4

10

0

18

7

  1.  

Коцура П.

Вишнівського НВК

0

4

10

0

14

9

  1.  

Савош М.

Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

4

0

7

0

11

10

  1.  

Боярчук О. С.

Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

5

8

9

8

30

4

                       

  Голова журі                                       В.С. Пасаман

 

 6 клас

Код

П.І.П  учня

Школа

Вчитель

Завдання

Всього сума

Місце

1

2

3

4

5

1

06-01

Мехно Олександр

Полапівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Валентина Іванівна

2

1

0

0

1

4

13-20

2

06-02

Адамчук Вікторія

Гущанський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Мікша Наталія

0

1

1

1

1

4

13-20

3

06-03

Хропот Станіслав

Запільська  ЗОШ І-ІІ ст.

Демчук Любов Олексіївна

0

1

0

4

2

7

7

4

06-04

Кондратюк Дарина

Рівненський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»

Причепа Марія Анатоліївна

0

0

0

1

2

3

21-27

5

06-05

Кузьміч Ярослав

Куснищанська  ЗОШ І-ІІ ст.

Антоніна Сергіївна

0

1

1

1

1

4

13-20

6

06-06

Хвалько Дарина

Зачернецька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Сельвашук Галина Іванівна

0

2

0

1

1

4

13-20

7

06-07

Тимощук Оксана

Штунська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Ляшук Анатастасія Миколаївна

0

1

0

0

1

2

28-31

8

06-08

Кохтюк Максим

Римачівський  НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Руслана Миколаївна

0

1

1

0

0

2

28-31

9

06-09

Васенько Юлія

Забузька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Підв’язний Микола Костянтинович

0

1

1

0

0

2

28-31

10

06-10

Згоранець Іванна

Крушинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Надія Дмитрівна

3

0

0

0

3

6

8-9

11

06-11

Загола Олександра

Радехівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Загола Надія Іванівна

0

1

4

0

1

6

8-9

12

06-12

Ковальчук Назар

Хворостівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Вовчок Зоя Миколаївна

0

0

0

0

1

1

32

13

06-13

Семенчук Юлія

Нудиженський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Склянчук Надія

0

1

0

4

0

5

10-12

14

06-14

Пикалюк Вікторія

Яснівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Соколюк Федір Петрович

0

1

1

1

0

3

21-27

15

06-15

Куць Зоя

Скибська  ЗОШ І-ІІ ст.

Микола Володимирович

1

0

1

0

2

4

13-20

16

06-16

Цьось Павло

Бережецький НВК « ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»

Гошко Лілія Володимирівна

0

1

1

0

1

3

21-27

17

06-17

Орищук Станіслав

Машівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ

Влащук Любов Панасівна

4

0

1

5

0

10

ІІ

18

06-18

Козачук Назар

Любомльський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія»

Валентина Миколаївна

2

1

0

4

1

8

4-6

19

06-19

Оксентюк Віктор

Бірківська  ЗОШ І-ІІ ст.

Домбровська Людмила Михайлівна

0

1

2

1

1

5

10-12

20

06-20

Повшук Сергій

Олеська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Лук’янчук Надія Олександрівна

0

1

1

4

2

8

4-6

21

0106

Оксентюк Валерія

Сильнівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Шлапа надія Микитівна

0

0

1

1

0

2

28-31

22

0206

Доротюк Олександр

Висоцька  ЗОШ І-ІІ ст.

Міщук Сергій Петрович

1

1

0

0

1

3

21-27

23

0306

Климук Світлана

Городненська ЗОШ І-ІІ ст.

Федчишин Віктор Степанович

1

1

0

0

1

3

21-27

24

0406

Гурманчук Олег

Любомльська  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Орищук Богдана Василівна

2

4

2

0

4

12

І

25

0506

Латковська Софія

Гороховищанська  ЗОШ І-ІІ ст.

Глух Наталія Володимирівна

0

1

1

1

0

3

21-27

26

0606

Васенько Дарина

Ст.-Смолярська ЗОШ І-ІІ ст.

Хоміч Марія Михайлівна

0

2

0

1

1

4

13-20

27

0706

Карпук Артем

Почапівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Морозюк Валентина Володимирівна

0

1

0

1

2

4

13-20

28

0806

Стаднік Аліна

Згоранська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Гриппа Дмитро Вікторович

1

1

1

0

1

4

13-20

29

0906

Козиренко Ярослав

  Вишнівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Міщук Ростислав Павлович

0

2

1

1

1

5

10-12

30

1006

Різенко Максим

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Костюк Катерина Іванівна

0

4

1

3

1

9

ІІІ

31

1106

Фізік Аліна

Головненська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Пасько Надія  Зіновіївна

3

1

1

0

3

8

4-6

32

1206

Левчук Михайло

Заболоттівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Причепа Микола Миколайович

3

0

0

0

0

3

21-27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова журі: Голова журі: Кушнерук Н.Г.    

Члени комісії:  М.І.Сущик, О.М.Пасаман,Ткачук Т.К.,Ковальчук Н.І.,Вовчок З.М.,Середа Н.Ю.,Хоменчук М.О.,Охманюк Л.П.,Думало Л.Й.,Загола Н.І.

 Не взяли участі: Гупалівська ЗОШ І-ІІст ( директор школи Сиротюк В.С.),Підгородненська ЗОШ І-ІІст ( директор школи  Карпович І.В.)

Голова журі: Голова журі: Кушнерук Н.Г.
Члени комісії: М.І.Сущик, О.М.Пасаман,Ткачук Т.К.,Ковальчук Н.І.,Вовчок З.М.,Середа Н.Ю.,Хоменчук М.О.,Охманюк Л.П.,Думало Л.Й.,Загола Н.І.
Не взяли участі: Гупалівська ЗОШ І-ІІст ( директор школи Сиротюк В.С.),Підгородненська ЗОШ І-ІІст ( директор школи Карпович І.В.)

 7клас  

Код

П.І.П  учня

Школа

Вчитель

Завдання

Всього сума

Місце

7.1

7.1

7.1

7.2

7.2

7.3

7.4

7.4

7.5

1

07-01

Козир Олександр Павлович

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Панасюк Тетяна Миколаївна

3

0

0

4

0

6

4

0

5

22

5

2

07-02

Луць Мирослава Василівна

Рівненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.»

Литвинюк Наталія Миколаївна

0

0

0

0

0

3

3

0

0

6

23-25

3

07-03

Качкалда Тетяна Михайлівна

Яснівська ЗОШ І-ІІ ст.

Соколюк Федір Петрович

0

0

0

2

0

2

0

0

2

6

23-25

4

07-04

Різенко Дмитро

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Дячук Ольга Степанівна

4

0

0

4

0

5

6

0

6

25

ІІ

5

07-05

Бобик Богдан Романович

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст.

Демедюк Микола Григорович

2

0

0

2

0

0

6

0

3

13

13-14

6

07-06

Богдан Владислав Петрович

Куснищанська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Охманюк Лариса Петрівна

3

1

2

2

1

3

6

0

6

24

ІІІ

7

07-07

Федонюк Роман Ігорович

Любомльський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія»

Ковальчук Наталія Іванівна

6

0

0

3

1

6

4

0

6

26

І

8

07-08

Климович Анастасія Євгенівна

Радехівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Загола Надія Іванівна

4

0

0

0

0

0

3

0

4

11

17-19

9

07-09

Ляшук Ангеліна Віталіївна

Штунська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Лящук Анастасія Миколаївна

1

0,5

0

1

0

1

4

0

6

13,5

12-13

10

07-10

Силюк Аліна Юріївна

Зачернецька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Гапонюк Ігор Михайлович

3

0

0

6

0

2

6

0

6

23

4

11

07-11

Мариньоха Ольга Сергіївна

Бірківська  ЗОШ І-ІІ ст.

Домбровська Людмила Михайлівна

1

3

0

3

1

1

3

2

1,5

15,5

9

12

07-12

Причепа Софія Миколаївна

Крушинецька  ЗОШ І-ІІ ст.

Сиротюк Сергій Олександрович

0

0

0

1

0

5

0

0

5

11

17-19

13

07-13

Голян Дмитро Анатолійович

Заболоттівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Причепа Микола Миколайович

0,5

1

1

1,5

2

3

2

0

2

13

13-14

14

07-14

Бовкуш Софія Ігорівна

Нудиженський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

Склянчук Надія Дмитрівна

3

0

0

2

0

5

5

0

6

21

6

15

07-15

Міщук Вікторія

Вишнівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Шишко Ірина Олександрівна

3

0

0

0

0

5

0

3

1

12

16

16

07-16

Романюк Тетяна Анатоліївна

Машівський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Влащук Л.П.

3

0

0

1

0

2

0

3

6

15

10-11

17

07-17

Савош Христина Сергіївна

Запільська  ЗОШ І-ІІ ст.

Загура Микола Олександрович

0

0

0

4

0

3

2

0

6

15

10-11

18

07-18

Оксентюк Аліна Миколаївна

Сильнівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Шлапа Надія Микитівна

4

0

0

5

0

0,5

2

0

5

16,5

8

19

07-19

Бухвал Дмитро Олександрович

Олеська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Лук’янчук Василь Мефодійович

2

0

0

4

0

4

5

0

5

20

7

20

07-20

Бортнічук Дмитро Олександрович

Хворостівський  НВК « ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Сацюк Тетяна Миколаївна

0

0

0

0,5

0

2

2

0

5

9,5

20

21

07-21

Хомічук Володимир Володимирович

Городненська  ЗОШ І-ІІ ст.

Загура Віктор Степанович

1

0

0

1

0

2

2

0

0

6

23-25

22

07-22

Шваліковський Олег Сергійович

Ст.-Смолярська  ЗОШ І-ІІ ст.

Шнур Валентина Олександрівна

2

0

0

1

0

0,5

4

0

6

13,5

12-13

23

07-23

Давидюк Артем Андрійович

Почапівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Олексюк Світлана Григорівна

1

0

0

1

0

2

2

0

1,5

7,5

22

24

07-24

Гірич Владислав Миколайович

Гороховищанська  ЗОШ І-ІІ ст.

Глух Наталія Володимирівна

1

0

0

2

0

1,5

3

0

5

12,5

15

25

07-25

Глух Софія Миколаївна

Забузька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Підв’язний Микола Костянтинович

1

0

0

1

0

2

0

0

4

8

21

26

07-26

Піддубенець Софія А.

Полапівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Шевчук Надія Григорівна

3

0

0

1

0

1

5

0

1

11

17-19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова журі: Голова журі: Кушнерук Н.Г.   

Члени комісії:  М.І.Сущик, О.М.Пасаман,Ткачук Т.К.,Ковальчук Н.І.,Вовчок З.М.,Середа Н.Ю.,Хоменчук М.О.,Охманюк Л.П.,Думало Л.Й.,Загола Н.І.

8 клас 

Місце

Код.
номер

Прізвище, ім’я учасника

Школа

Вчитель

Бали за завдання

Всього
балів

1

2

3

4

5

11-12

01

Кохтюк Андрій

Римачівський НВК

Горик Р.М.

-

1

0

1

1

3

22-23 

02

Кликоцюк Іоанн

Запільська ЗОШ І-ІІст.

Демчук Л. Ол.

0

0,75

0

0

0

0,75

24-27

03

Латковський Дмитро

Гороховищанська  ЗОШ І-ІІст.

СидоренкоІ. В.

0

0,5

0

0

--

0,5

24-27

04

Заяць Владислав

Зачернецька ЗОШ І-ІІІст.

Гапонюк І.М.

0

0

0

--

0,5

0,5

14

05

Шеремета Богдан

Скибська ЗОШ І-ІІст.

Бовкуш М.В.

1

0

0

0

1,5

2,5

21

06

Семенюк Сергій

Заболоттівська ЗОШ І-ІІст.

 

0

-

-

0

1

1

24-27

07

Забокрицька Альона

Штунська ЗОШ І-ІІІст.

Ляшук А.М.

0

0

0

--

0,5

0,5

19-20

08

Мандрика Андрій

Бережецький НВК

Гошко Л.В.

0

0,25

0

0,25

1

1,5

5

09

Скрипіцька Ангеліна

Вишнівський НВК

Міщук Р.П.

0,25

0,75

4

0,25

0,75

6

8

10

Янчук Юлія

Машівський НВК

Влащук Л.П.

0,5

0,75

2

0,5

0

3,75

ІІ

11

Самолюк Софія

Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№3

Мартинець В.І.

6

0,5

0,5

1

0,5

8,5

11-12

12

Барилюк Світлана

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст.

Антоніна Сергіївна

1,5

0,5

--

--

1

3

І

13

Богдан Анна

Сильнівський НВК

Шлапа Н.М.

--

---

2

---

7

9

7

14

Яворський Станіслав

Любомльський НВК-гімназія

Гриппа Д.В.

---

----

1,5

1

1,5

4

13

15

Лис Юлія

Полапівська ЗОШ І-ІІІст.

Шевчук Н.Г.

0

0,75

1

0

1

2,75

28-30

16

Причепа Станіслав

Крушинецька ЗОШ І-ІІст.

Сергій Олександрович

0

--

0

0

--

0

22-23

17

Пархомук Олександр

Бірківська ЗОШ І-ІІст.

Домбровська Л.М

0

0,75

--

0

--

0,75

19-20

18

Мікульський Андрій

Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2

Кондрацька В.Д.

0

0,5

0

--

1

1,5

16-17

19

Дибаль Марія

Стол.-Смолярська ЗОШ І-ІІст.

Шнур В.О.

0,25

0,75

0

0,5

0,5

2

ІІІ

20

Лемещук Дмитро

Хворостівський НВК

Стригунова О.В.

5

0,75

0

0

2

7,75

9-10

21

Шум Наталія

Олеська ЗОШ І-ІІІст.

Лук’янчук В.М.

2,5

0,75

---

---

0

3,25

28-30

22

Соколюк Ірина

Яснівська ЗОШ І-ІІст.

Соколюк Ф.П.

0

0

0

0

0

0

6

23

Сулік Микола

Головненська ЗОШ І-ІІІст.

Надія Василівна

3,5

---

0,5

---

1

5

28-30

24

Янчук Юлія

Згоранська ЗОШ І-ІІІст.

Кравчук К.Л.

0

0

0

0

0

0

14-17

25

Александрук Анна

Почапівська ЗОШ І-ІІст.

Олексюк С.Г.

1

0

0

0

1

2

9-10

26

Гут Тетяна

Нудиженський НВК

Склянчук Н.Д.

0

1

2

0

0,25

3,25

4

27

Даниш Анна

Забузька ЗОШ І-ІІІст.

Підв’язний М.К.

6

0,5

--

--

0

6,5

15

28

Максимук Анастасія

Гущанський НВК

Мікша Н.І.

0

1

0,25

---

1

2,25

18

29

Сухецька Тетяна

Рівненський НВК

Причепа М.А.

0

0,5

0,25

---

1

1,75

24-27

30

Лісковський Ярослав

Підгороднянська  ЗОШ І-ІІст.

Сіжук С.В.

0

0

0

0

0,5

0,5

 Голова журі: Кушнерук Н.Г.        
Члени комісії:  М.І.Сущик, О.М.Пасаман,Ткачук Т.К.,Ковальчук Н.І.,Вовчок З.М.,Середа Н.Ю.,Хоменчук М.О.,Охманюк Л.П.,Думало Л.Й.,Загола Н.І.

 Не взяли участі: Радехівська ЗОШ І-ІІст ( директор школи Пилипчук В.О. ),Висоцька ЗОШ І-ІІст ( директор школи  Орішко Ф.В.),Городненська ЗОШ І-ІІст ( директор школи Загура Д.В.),Гупалівська ЗОШ І-ІІст ( директор школи Сиротюк В.С.)

9 клас

Код

П.І.П  учня

Школа

Вчитель

Завдання

Всього сума

Місце

9.1

9.2

9.3

9.4

9.5

1

0109

Різенко Оксана Ігорівна

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Ткачук Тетяна Костянтинівна

6

0

3

1

3

13

4

2

0209

Романюк Дарина Анатоліївна

Машівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Демчук Леся Миколаївна

4

2

2

0

0

8

5

3

0309

Фізик Антоніна Сергіїївна

Запільська  ЗОШ І-ІІ ст.

Демчук Любов Олексіївна

0

2

0

-

0

2

14-19

4

0409

Сачук Марія Валентинівна

Вишнівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Сахарук Люба Василівна

0

2

1

-

1

4

10-12

5

0509

Соловко Тетяна Василівна

Бірківська  ЗОШ І-ІІ ст.

Людмила Михайлівна

1

0

-

-

0

1

20-27

6

0609

Романюк Ольга Анатоліївна

Заболоттівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Причепа М.М.

1

0

0

-

0

1

20-27

7

0709

Хвіц Олександр Сергійович

Любомльська  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Сущик Микола Іванович

5

1

0

0

1

7

6

8

0809

Шевчук Вадим

Гороховищанська  ЗОШ І-ІІ ст.

Глух Наталія Володимирівна

1

0

-

-

-

1

20-27

9

0909

Бісюк Вікторія Володимирівна

Бережецький НВК « ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»

Гошко Лілія Володимирівна

3

1

0

0

-

4

10-12

10

1009

Сущик Олександр Петрович

Скибська  ЗОШ І-ІІ ст.

Капітула В.В.

0

-

0

-

1

1

20-27

11

1109

Васейко Катерина Володимирівна

Хворостівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Стригунова Оксана Володимирівна

-

1

0

1

0

2

14-19

12

1209

Мучак Олег Васильович

Полапівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Надія Григорівна

0

0

-

0

0

0

28-29

13

1309

Панасюк Андрій Сергійович

Забузька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Підв’язний М.К.

1

0

3

0

0

4

10-12

14

1409

Бугайчук Сергій Володимирович

Любомльський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія»

Загура Тетяна Олександрівна

7

4

4

4

7

26

І

15

1509

Антонюк Володимир

Гущанський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Середа Ніна Юріївна

3

3

6

0

2

14

ІІІ

16

1609

Півень Ілля Іванович

Головненська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Голянн В.А.

1

2

0

0

3

6

7-9

17

1709

Кравчук Валентина Леонідівна

Почапівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Олексюк Світлана Григорівна

0

1

0

1

-

2

14-19

18

1809

Дитина Володимир Сергійович

Підгородненської  ЗОШ І-ІІ ст.

Сацюк Раїса Степанівна

4

1

1

0

0

6

7-9

19

1909

Силюк Андрій

Зачернецька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Гапонюк Ігор Михайлович

0

-

1

-

1

2

14-19

20

2009

Остапчук Андрій Васильович

Сильнівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Шлапа надія Микитівна

0

0

-

-

0

0

28-29

21

2109

Оксентюк Ярослава Володимирович

Радехівська  ЗОШ І-ІІ ст.

В.Кузьмівна

1

0

0

-

-

1

20-27

22

2209

Кузьміч Анна Миколаївна

Яснівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Соколюк Федір Петрович

0

0

1

0

1

2

14-19

23

2309

Семенюк Оксана

Нудиженський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Макарук Галина Олександрівна

0

1

0

2

0

3

13

24

2409

Мелюх Едуард Юрійович

Рівненський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»

Причепа Марія Анатоліївна

0

0

1

0

-

1

20-27

25

2509

Кухта Юлія Юріївна

Згоранська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Кравчук К.Л.

4

0

1

1

0

6

7-9

26

2609

Шигидін Ангеліна володимирівна

Висоцька  ЗОШ І-ІІ ст.

Міщук С.П.

1

0

1

0

0

2

14-19

27

2709

Муравець Софія

Штунська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Ляшук Анатастасія Миколаївна

1

0

0

0

0

1

20-27

28

2809

Сацюк Олександр Вікторович

Куснищанська  ЗОШ І-ІІ ст.

Охманюк Лариса Петрівна

0

1

0

0

-

1

20-27

29

2909

Дзей Марина Миколаївна

Олеська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Лук’янчук Василь Мефодійович

5

4

1

3

2

15

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова журі: Голова журі: Кушнерук Н.Г. 
Члени комісії:  М.І.Сущик, О.М.Пасаман,Ткачук Т.К.,Ковальчук Н.І.,Вовчок З.М.,Середа Н.Ю.,Хоменчук М.О.,Охманюк Л.П.,Думало Л.Й.,Загола Н.І.

  10   клас                                                                                                                                            

№п/п

код

П.І.учня

Назва школи                      

вчитель

1

2

3

4

5

Сума балів

місце

1

 1001

 Кондратюк Віталій Андр

Рівненський НВК

Причепа Марія Ан.

0,5

0

0,5

0

0

1

13-15

2

1002

Трофимук Юлія М.

Вишнівський НВК

Сахарук Л.В.

1

1

2

1

0

5

4

3

1003

Пінчук Ірина Вал.

  Любомльський НВК ім..Наталії Ужвій

Ковальчук Н.і.

1,5

2

3

0

0

6,5

ІІ

4

1004

Самолюк  Антоніна Вас.

Любомльська ЗОШ І-ІІІст. № 3

  Ткачук Т.К..

2

2

0

3

0

7

І

5

1005

Панасюк владислав В

Олеська ЗОШ І-ІІІст

Лук»янчук Надія О.

1

1

1

0,5

0,5

4

5-6

6

1006

Шовкова Дар»я Анд

Любомльська ЗОШ І-ІІІст. № 2

Кондратюк Валентина Дм

0,5

1

0

4

0

5,5

ІІІ

7

1007

Булавчук Тетяна Віт

Штунська ЗОШ І-ІІІст.

Ляшук А.М.

0

1

0

0

0

1

13-15

8

1008

Кізун Вікторія Ан.

Зачернецька ЗОШ І-ІІІст.

Сельвашук Г.І.

0,5

1

0

0

0

1,5

11-12

9

1009

Штандер Оксана Єв.

Хворостівський НВК

Стригунова О.В.

0,5

1

0

0

0

1,5

11-12

10

1010

Романюк Мирослава Вол

Машівський НВК

Демчук Леся Мик

0

0

1

0

0

1

13-15

11

1011

Кузьмич Ірина Вас.

Нудиженський НВК

Макарук Г.О.

0

0,5

1

0

0,5

2

8-10

12

1012

Смолярчук Юрій Вол.

Забузька ЗОШ І-ІІІст

 Підв»язний Микола Кост.

1

1

0

0

0

2

8-10

13

1013

Пех Вікторія Мик

Полапівська ЗОШ І-ІІІст

Шевчук Надія Гр

1

1

0

0

0

2

8-10

14

0914

Куча Катерина Мих

 Головненська ЗОШ І-ІІІст

Голян В.А.

1

1

1

1

0

4

5-6

15

0915

Ковальчук Уляна Вол

Куснищанська ЗОШ і_ІІІст.

Охманюк Л.П.

1

1

0

1

0

3

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова журі: Кушнерук Н.Г.     

Члени комісії:  М.І.Сущик, О.М.Пасаман,Ткачук Т.К.,Ковальчук Н.І.,Вовчок З.М.,Середа Н.Ю.,Хоменчук М.О.,Охманюк Л.П.,Думало Л.Й.,Загола Н.І.

 Не взяли участі:Згоранська ЗОШ І-ІІІст( директор школи Демедюк М.Г.),Гущанський НВК ( директор школи Самойліч Л.М.),Римачівський НВК ( директор школи  Іщенко Т.В.)

 

11 клас  

№ п/п

код

П.І.учня

Назва школи

вчитель

1

2

3

4

5

 Сума балів

місце

1

1101

Кокловська Наталія Вл

Головненська ЗОШ І-ІІІст.

Голян Віктор Ант.

0

1

5

0

0

6

ІІ

2

1102

Козловська Христина Ол

Вишнівський НВК

Шишко Ірина Ол

0

0

0

0

0

0

16

3

1103

Чуєш Марія А.

Машівський НВК

Влащук Л.П.

0

1

0

0

0

1

10-15

4

1104

Клекоцюк Ірина М.

Забузька ЗОШ І-ІІІст

 Даниш Наталія П

1

1

1

0

1

4

4-5

5

1105

Самойліч Аліна Вас

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст.

Оксентюк Антоніна С

0

2

0

0

0

2

7-9

6

1106

Ющук  Олександр Іг.

  Любомльський НВК ім..Наталії Ужвій

 Загура Т.О.

1

0

0

4

4

9

І

 

1107

Богдан Богдана Вік

Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№3

Ткачук Тетяна Кост

0

0

5

0

0

5

ІІІ

8

1108

Бухвал Аліни О.

Олеська ЗОШ І-ІІІст

Лук»янчук Надія О.

0

0

0

0

2

2

7-9

 

1109

Духницька Ілона Вячесл

Рівненський НВК

 Литвинюк  Н.М.

0

0

1

0

0

1

10-15

10

1110

Козир Сергій Павл

Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2

Панасюк Т.М.

0

1

0

0

0

1

10-15

11

1111

Семенюк Світлана Вол

Нудиженський НВК

Склянчук Н.Д.

0

1

0

2

1

4

4-5

12

1112

Шлапа Ярослав Олек.

Згоранська ЗОШ І-ІІІст.

Гриппа Д.В.

0

0

1

0

1

2

7-9

13

1113

Бубеч Катерина Вас

Полапівська ЗОШ І-ІІІст.

Самойліч Валентина Ів

0

1

0

0

0

1

10-15

14

1114

Гупало Олеся Ол.

Гущанський НВК

Середа Н.Ю.

1

2

0

0

0

3

6

15

1115

Лобко А.настасія Ів

Штунська ЗОШ І-ІІІст.

Сахалюк Н.І.

0

0

1

0

0

1

10-15

16

1116

Трух Оксана Рост.

Хворостівський НВК

Вовчок З.М.

0

0

0

1

0

1

10-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова журі: Кушнерук Н.Г.     

Члени комісії:  М.І.Сущик, О.М.Пасаман,Ткачук Т.К.,Ковальчук Н.І.,Вовчок З.М.,Середа Н.Ю.,Хоменчук М.О.,Охманюк Л.П.,Думало Л.Й.,Загола Н.І.

 Не  взяли участі :Римачівський НВК ( директор школи  Іщенко Т.В.),Зачернецька ЗОШ І-ІІІст (  Вавринчак О.З.)

© 2018 Відділ освіти Любомльської РДА