ЗОШ І-ІІст.

№п/п

Вид прогами

Біг 1000метрів

Біг 500

Сума

балів

Місце

Навчальний заклад

Юнаки

(місце/

час)

Дівчата

(місце/

час)

Юнаки(місце/

час)

 

Дівчата (місце/

час)

1

Бірки

9

10

12

8

39

11

2

Висоцьк

12

5

10

12

39

10

3

Городне

14

9

9

6

37

9

4

Гороховище

10

15

13

14

52

15

5

Гупали

 

 

 

 

 

 

6

Заболоття

11

8

15

13

47

14

7

Запілля

6

7

14

9

36

8

8

Крушинець

7

12

5

4

28

5

9

Підгородне

8

14

11

11

44

12

10

Почапи

4

ІІ(Мінчук

Софія)

ІІІ (Киричук

 Олександр)

І (Лікаренко

Наталія)

10

ІІ

11

Радехів

І (Оксентюк

Мирослав)

ІІІ (Стець

 Іванна)

ІІ (Бородчук

Артем)

ІІ (Хмель

Кароліна)

8

І

12

Скиби

ІІ (Лонюк

Станіслав)

6

І (Філіпчук

Олександр)

ІІІ (Канащук

Катерина)

12

ІІІ

13

Ст.- Смоляри

13

13

6

15

47

13

14

Ясне

15

І (Кузьмич

Оксана)

8

5

29

6

15

Сильне

ІІІ (Остапчук

Андрій)

4

4

10

21

4

16

Бережці

5

11

7

7

30

7

ЗОШ І-ІІІст.

п/п

Вид прогами

Біг 1000 метрів

Біг  500м.

Сума

балів

Місце

Навчальний заклад

Юнаки 1000

(місце/час)

Дівчата1000

(місце/час)

Юнаки 500м.

(місце/час)

Дівчата 500м.

 (місце/час)

1

Районна гімназія

ІІ (Грицюк

 Андрій)

4

І (Пасаман

Павло)

І (Шиць

 Анастасія)

8

І

2

№2

10

9

12

5

36

8

3

№3

14

15

6

ІІ (Кухар

Вікторія)

37

9

4

Головне

4

7

ІІІ (Демедюк

Олександр)

18

32

5

5

Гуща

18

16

14

15

63

18

6

Згорани

7

5

ІІ (Семенюк

Радіон)

ІІІ (Чижевич

Наталія)

17

ІІІ

7

Зачернеччя

16

13

17

14

60

17

8

Забужжя

8

11

13

8

40

11

9

Куснище

ІІІ (Гром

 Андрій)

ІІ (Шлапа

Наталія)

4

7

16

ІІ

10

Олеськ

5

17

7

13

42

14

11

Полапи

12

14

9

4

39

10

12

Хворостів

17

6

16

17

56

16

13

Штунь

11

10

15

12

48

15

14

Вишнів

І (Гінайло

Давид)

18

5

9

33

6

15

Машів

9

ІІІ (Бінюк

 Аліна)

18

11

41

12

16

Римачі

13

12

8

10

33

7

17

Рівне

6

8

11

6

31

4

18

Нудижі

15

І (Гут Юлія)

10

16

42

13

© 2018 Відділ освіти Любомльської РДА