Підсумки шкіл району ІІ етапу  Всеукраїнської  олімпіади з математики 6-11класи    Любомльського району   2017-2018 н.р.

№п/п

Назва школи

6 кл

бал

місце

7 кл

бали

місце

8 кл

бали

місце

9 кл

бали

місце

10 кл

бали

місце

11 кл

бали

місце

Сума

балів

Сер

бал

місце

1

Гімназія

8

4-6

26

І

4

7

26

І

6,5

ІІ

9

І

79,5

13,25

І

2

Любомльська ЗОШ І-ІІІст № 2

12

І

22

5

1,5

19-20

7

6

5,5

ІІІ

1

10-15

49

8,2

4

3

ЛюбомльськаЗОШ І-ІІІст  №3

9-

ІІІ

25

ІІ

8,5

ІІ

13

4

7

І

5

ІІІ

67,5

11,25

ІІ

4

Головненська ЗОШІ-ІІІ ст

8

4-6

-

-

5

6

6

7-9

4

5-6

6

ІІ

29

4,8

14

5

Гущанський НВК

4

13-20

-

-

2,25

15

14

ІІІ

-

-

3

6

23,25

3,9

21-22

6

Згоранська ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

13

13-14

0

28-30

6

7-8

-

-

2

7-9

25

4,2

20

7

Зачернецька ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

23

4

0,5

24-27

2

14-19

1,5

11-12

-

-

31

5,2

12

8

Забузька ЗОШ І-ІІІст

2

28-31

8

21

6,5

4

4

10-12

2

8-10

4

4-5

26,5

4,4

17

9

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

24

ІІІ

3

11-12

1

20-27

3

7

2

7-9

37

6,2

7-8

10

Олеська ЗОШ І-ІІІст

8

4-6

20

7

3,25

9-10

15

ІІ

4

5-6

2

7-9

52,25

8,7

ІІІ

11

Полапівська ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

11

17-18

2,75

!3

-

28-29

2

8-10

1

10-15

20,75

3,5

24

12

Хворостівський НВК

1

32

9,5

20

7,75

9-10

2

14-19

1,5

11-12

1

10-15

22,75

3,8

23

13

Штунська ЗОШ І-ІІІст

2

28-31

13,5

12-13

0,5

24-27

1

20-27

1

13-15

1

10-15

19

3,2

25

14

Вишнівський НВК

5

10-12

12

16

6

5

4

10-12

5

4

0

16

32

5,3

11

15

Машівський НВК

10

ІІ

15

10-11

3,75

8

8

5

1

13-15

1

10-15

35,75

6

9

16

Рівненський НВК

3

21-27

6

23-25

1,75

18

1

20-27

1

13-15

1

10-15

13,75

2,3

27

17

Нудиженський НВК

5

19-12

21

6

3,25

9-10

3

13

2

8-10

4

4-5

38,25

6,4

6

18

Римачівський НВК

2

28-31

-

-

3

11-12

-

-

-

-

-

-

5

0,8

33

19

Бірківська ЗОШ І-ІІст

5

10-12

15,5

9

0,75

22-23

1

20-27

 

 

 

 

22,25

5,6

10

20

Висоцька ЗОШ І-ІІст

3

21-27

-

-

-

-

2

14-19

 

 

 

 

5

1,25

32

21

Городнянська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

6

23-25

-

-

-

-

 

 

 

 

9

2,25

28

22

Гороховищанська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

12,5

15

0,5

24-27

1

20-27

 

 

 

 

17

4,25

18-19

23

Гупалівська ЗОШ І-ІІст

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

0

0

34

24

Заболотівська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

13

13-14

1

21

1

20-27

 

 

 

 

18

4,5

15-16

25

Запільська ЗОШ І-ІІст

7

7

15

10-11

0,75

22-23

2

14-19

 

 

 

 

24,75

6,2

7-8

26

Крушинецька ЗОШ І-ІІст

6

8-9

11

17-19

0

28-30

-

-

 

 

 

 

17

4,25

18-19

27

Підгородненська ЗОШ І-ІІст

-

-

-

-

0,5

24-27

6

7-9

 

 

 

 

6,5

1,6

31

28

Почапівська ЗОШ І-ІІст

4

13-20

7,5

22

2

16-17

2

14-19

 

 

 

 

15,5

3,9

21-22

29

Радехівська ЗОШ І-ІІст

6

8-9

11

17-19

-

-

1

20-27

 

 

 

 

18

4,5

15-16

30

Скибська ЗОШ І-ІІст

4

13-20

-

-

2,5

14

1

20-27

 

 

 

 

7,5

1,9

30

31

Ст.-Смолярська ЗОШ І-ІІст

4

13-20

13,5

12-13

2

16-17

-

-

 

 

 

 

19,5

4,9

13

32

Яснівська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

6

23-25

0

28-30

2

14-19

 

 

 

 

11

2,8

26

33

Сильнівська ЗОШ І-ІІст

2

28-31

16,5

8

9

І

-

-

 

 

 

 

27,5

6,9

5

34

Бережецький НВК

3

21-27

-

-

1,5

19-20

4

10-12

 

 

 

 

8,5

2,1

29

Голова журі: Кушнерук Н.Г.        
Члени комісії:  М.І.Сущик, О.М.Пасаман,Ткачук Т.К.,Ковальчук Н.І.,Вовчок З.М.,Середа Н.Ю.,Хоменчук М.О.,Охманюк Л.П.,Думало Л.Й.,Загола Н.І.

Не взяли участі: Гупалівська ЗОШ І-ІІст ( директор школи Сиротюк В.С.)

© 2018 Відділ освіти Любомльської РДА