Результати  ІІ етапу  Всеукраїнської  олімпіади  з правознавства  9 клас

Код

Школа

П.І.П

Загальна  сума

Місце

Вчитель

 
 

1

Д-23

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Коніщук Вікторія

44,6

І

Кривдік Г.В.

 

2

Д-22

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Скоп’юк Юлія

41,1

ІІ

Скоп’юк М.І.

 

3

Д-3

Любомльський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія»

Боярчук Руслана

41

ІІІ

Трач І.А.

 

4

Д-25

Радехівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Качанюк Анна

33,3

4

Пилипчук В.О,

 

5

Д-7

Олеська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Любежаніна Ірина

32,1

5

Романюк А.І.

 

6

Д-2

Хворостівський  НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ»

Васейко Катерина

32

6

Пляшечник В.Г.

 

7

Д-27

Запільська  ЗОШ І-ІІ ст.

Сахарук Ігор

28,6

7

Якимук Я.І.

 

8

Д-24

Заболоттівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Романюк Ольга

28,3

8

Причепа Л.В.

 

9

Д-6

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст.

Костюк Анна

28

9

Гвоздецький Р.В.

 

10

Д-26

Бережецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Бісюк Вікторія

25

10

Середюк Н.М.

 

11

Д-20

Зачернецька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Ромах Михайло

24,5

11

Пилипака С.С.

 

12

Д-5

Сильнівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Скабун Анна

24,3

12

Левчук О.С.

 

13

Д-12

Забузька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Гиричук Світлана

23,1

13

Боріна О.В.

 

14

Д-18

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Демедюк Богдана

22,8

14

Красицький І.М.

 

15

Д-21

Підгородненська ЗОШ І-ІІ ст.

Дитина Володимир

22,5

15

Павловій Т.М.

 

16

Д-1

Бірківська  ЗОШ І-ІІ ст.

Ющук Мирослава

22,3

16

Гром Л.Д.

 

17

Д-14

Висоцька  ЗОШ І-ІІ ст.

Гончарик Дарина

21,8

17

Бородчук В.В.

 

18

Д-9

Гупалівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Пех Ірина

20,1

18

Шеремета Г.М.

 

19

Д-16

Нудиженський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

Семенюк Оксана

18,5

19

Рябчун В.І.

 

20

Д-28

Римачівський  НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Сухецькийй Богдан

17,8

20

Дець А.В.

 

21

Д-19

Почапівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Кравчук Валентин

17,3

21

Вавринчак Н.П.

 

22

Д-15

Полапівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Костюк Марко

15,8

22

Маляс Н.О.

 

23

Д-13

Штунська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Сахалюк Аліна

15,3

23

Оніщук К.П.

 

24

Д-4

Куснищанська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Смітюх Богуслав

14,8

24

Хоміч В.В.

 

25

Д-11

Машівський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Краєвська Катерина

13,8

25

Миньчук О.О.

 

26

Д-8

Вишнівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Трофимчук Лілія

13,3

26

Коваль Л.С.

 

27

Д-10

Гороховищанська ЗОШ І-ІІ ст.

Шевчук Вадим

13,0

27

Хомік С.А.

 

28

Д-17

Яснівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Макарук Юрій

8,6

28

Солодуха С.В.

 

© 2018 Відділ освіти Любомльської РДА