Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка(зі змінами) та з метою реалізації державної політики з питань молоді щодо надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2019 році для реалізації проектів, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді

 

Міністерство молоді та спорту України

оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році

 

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:

1.Формування громадянської позиції.

Види діяльності:

проведення акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, зборів-походів, семінарів-тренінгів, тренінгів, змагань, зборів, конференцій, форумів, фестивалів, пленерів, наметових таборів, зльотів, марафонів, походів, концертів та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами з метою забезпечення підтримки ініціатив молоді та її інноваційного потенціалу, створення умов для творчого і духовного розвитку молоді, її інтелектуального самовдосконалення, підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки молоді, залучення молоді до суспільно значущої діяльності, виховання у молоді почуття особистої гідності, формування бережливого ставлення до навколишнього природного середовища.

2. Популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.

Види діяльності:

проведення акцій, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, фестивалів, наметових таборів, походів, зборів-походів та інших заходів, видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних роликів та реклами з метою забезпечення підвищення рівня здоров’я молоді, популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді, формування внутрішньої культури їх взаємин у сім’ї та соціальному середовищі, забезпечення репродуктивного здоров’я молоді, популяризації серед молоді знань з безпеки життєдіяльності.

3. Створення умов з метою працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді).

Види діяльності:

проведення акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-тренінгів, конференцій, форумів та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами з метою формування усвідомлених мотивів молоді щодо вибору певного виду діяльності, що забезпечить задоволення її матеріальних і духовних потреб, сприяння розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі, залучення молоді до волонтерської діяльності, формування та реалізації механізму підвищення рівня зайнятості молоді шляхом сприяння її працевлаштуванню, стажуванню на робочих місцях та залученню до суспільно значущої діяльності як способу забезпечення вторинної зайнятості.

4Забезпечення партнерської підтримки молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб.

Види діяльності:

проведення акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, фестивалів, пленерів, наметових таборів, походів, зборів-походів, концертів та інших заходів, видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами з метою забезпечення соціального становлення та підтримки молоді з числа внутрішньо переміщених осіб.

5. Забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва.

Види діяльності:

проведення акцій, ігор, змагань, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, фестивалів, пленерів, наметових таборів, походів, зборів-походів, концертів та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних роликів та реклами з метою забезпечення активної участі молоді та представників міжнародних і українських молодіжних організацій у житті суспільства;

участь українських молодіжних делегацій у міжнародних акціях, іграх, змаганнях, конкурсах, засіданнях за круглим столом, дебатах, семінарах, виставках, семінарах-тренінгах, тренінгах, конференціях, форумах, фестивалях, пленерах, наметових таборах, походах та інших заходах.

Конкурсна пропозиція має містити:

1) заяву про участь у конкурсі за формою, затвердженою наказом Міністерства молоді та спорту України від 13 січня 2014 року № 39 „Про затвердження форм документів, необхідних для проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка“, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 30 січня 2014 року за № 187/24964, за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності) (оригінал і п’ять копій);

2) копії свідоцтва про реєстрацію громадської організації, статуту (положення), скріплені його печаткою (у разі наявності);

3) копію документа, виданого територіальним органом ДФС не раніше ніж за 30 днів до дати оголошення проведення конкурсу, що підтверджує включення (на момент подання конкурсної пропозиції) інституту громадянського суспільства до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

4) опис проекту та кошторис витрат, необхідних для реалізації проекту, за формою, затвердженою наказом Міністерства молоді та спорту України від 13 січня 2014 року № 39 „Про затвердження форм документів, необхідних для проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка“, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 30 січня 2014 року за № 187/24964 (оригінал і п'ять копій);

5) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);

6) інформацію про діяльність громадської організації, зокрема досвід виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування громадської організації, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення, інформація щодо наявності бюджетних правопорушень протягом останніх двох років (оригінал і п’ять копій);

Всі документи, що містяться у конкурсній пропозиції, та окремо їх копії мають бути пронумеровані, прошнуровані та скріплені печаткою організації.

Проект та кошторис витрат, подані на Конкурс, повинні відповідати вимогам, нормам та термінам постанови Кабінету Міністрів Українивід 11 жовтня 2016 р. № 710 „Про ефективне використання державних коштів“ та Порядку реалізації програм, проектів та проведення заходів державної політики у молодіжній сфері, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 03 березня 2016 р. № 808, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 р. за № 453/28583.

Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формі.

Громадська організація може подавати на Конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до 16 травня 2018 р.щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10:00 до 17:00 (у п’ятницю – до 16:00) за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, к. 411. Контактні телефони: (44) 246-62-36, 289-13-09.

Проведення конкурсу розпочнеться 17 травня 2018 року та буде завершено протягом 15 днів після затвердження Державного бюджету на 2019 рік.

 

( http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/36607 )

Результати  ІІ етапу  Всеукраїнської  олімпіади  з німецької мови    

_8_ клас

Ухвалили: перевіривши роботи учасників ІІ етапу олімпіади з німецької мови, проведеної у Любомльському районі, визнати переможцями таких учнів та місця олімпіади визначити за кількістю набраних балів:

Код

Школа

П.І.П

Загальна   сума

Місце

Вчитель

 
 

1

 

Забузька ЗОШ І-ІІІ ст.

Даниш Анна Анатоліївна

33

ІІ

Клекоцюк С.М.

 

2

 

Гороховищанська ЗОШ І-ІІ с.т

Якимович Ангеліна Валеріївна

26

ІІІ

Міщук Г.І.

 

3

 

Забузька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Хомік Ірина Ярославівна

34

І

Клекоцюк С.М.

 

4

 

Ст.-Смолярська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Лопошук Т.В.

26

ІІІ

Хомічук В.М.

 

5

 

Почапівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Александрук А.

25

ІУ

Вишневська Т.М.

 

 

 

 

 

 

 

Результати  ІІ етапу  Всеукраїнської  олімпіади  з німецької мови    

_9_ клас

Ухвалили: перевіривши роботи учасників ІІ етапу олімпіади з німецької мови, проведеної у Любомльському районі, визнати переможцями таких учнів та місця олімпіади визначити за кількістю набраних балів:

Код

Школа

П.І.П

Загальна   сума

Місце

Вчитель

 
 

1

 

Забузька ЗОШ І-ІІІ ст.

Панасюк А.С.

36

І

Клекоцюк С.М.

 

2

 

Гороховищанська ЗОШ І-ІІ с.т

Гелім О.П.

31

ІІ

 

 

3

 

Почапівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Максимук В.

25

ІІІ

Вишневська Т.М.

 

 

 

 

 

 

Результати  ІІ етапу  Всеукраїнської  олімпіади  з німецької мови    

_9_ клас

Ухвалили: перевіривши роботи учасників ІІ етапу олімпіади з німецької мови, проведеної у Любомльському районі, визнати переможцями таких учнів та місця олімпіади визначити за кількістю набраних балів:

Код

Школа

П.І.П

Загальна   сума

Місце

Вчитель

 
 

1

 

Любомльський НВК

Бугайчук В.В.

42

І

Грижак І.М.

 

2

 

Забузька ЗОШ І-ІІІ ст.

Клекоцюк І.М.

32

ІІ

Клекоцюк С.М.

 

3

 

Рівненський НВК

Духницька І.В.

31

ІІІ

Кохюк Т.А.

 

4

 

Зачернецька   ЗОШ І-ІІІ ст.

Александрук Т.В.

28

ІУ

Лютик Т.Н.

 

Підсумки шкіл  ІІ  етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики 7-11класи       2017-2018 н.р. Любомльський район

№п/п

Назва

школи

7кл

бал

місце

8 кл

бали

місце

9 кл

бали

місце

10 кл

бали

місце

11 кл

бали

місце

Сума

балів

Сер

бал

місце

1

Гімназія

34

І

3

25-26

6,5

15

13

І

18

ІІІ

74,5

14,9

ІІ

2

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

22

ІІ

13

11-12

21

ІІ

6

7-9

21

ІІ

83

16,5

І

3

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст.  №3

14

4

16

7

12

5

6

7-9

4

11

52

10,4

5

4

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

8

15-17

19

ІІІ

10

7-8

10

ІІ

2,5

14

49,5

9,9

8

5

Гущанський НВК

2,5

26

4

17-24

-

-

-

-

-

-

6,5

1,5

32

6

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст.

-

-

13

11-12

16

ІІІ

-

-

22

І

51

10,2

6

7

Зачернецька ЗОШ І-ІІІ ст.

16

ІІІ

-

-

6

16-18

4

11-13

5

8

31

6,2

16

8

Забузька ЗОШ І-ІІІ ст.

7

19

10

13

24

І

5

10

4

12

50

10

7

9

Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

10,5

8

21

І

4,5

20

8

4-5

1,5

15

45,5

9,1

9

10

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

9-13

14

10

10

7-8

3

14-15

4,5

10

40,5

8,1

10

11

Полапівська

9

9-13

4

17-24

4

21-27

8

4-5

-

-

25

5

20-23

12

Хворостівський НВК

9

9-13

4

17-24

8

9-10

6

7-9

5

9

32

6,4

13

13

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.

7,5

18

8

14

5

19

3

14-15

8

5

31,5

6,3

14-15

14

Вишнівський НВК

4

24-25

20

ІІ

15

4

9

3

15

4

63

12,6

ІІІ

15

Машівський НВК

9

9-13

3

25-26

11

6

-

-

5,5

7

25,5

5,1

19

16

Рівненський НВК

11,5

5-6

-

-

3

29

7

6

3,5

13

25

5

20-23

17

Нудиженський НВК

5

22-23

4

17-24

7

11-14

4

11-13

7

6

27

5,4

17

18

Римачівський НВК

-

-

18

4

2,5

30-31

-

-

-

-

20,5

4,1

27

19

Бірківська ЗОШ І-ІІ ст.

-

-

15

8-9

4

21-27

 

 

 

 

19

6,3

14-15

20

Висоцька ЗОШ І-ІІ ст.

-

-

-

-

4

21-27

 

 

 

 

4

1,3

32

21

Городнянська ЗОШ І-ІІ ст.

5

22-23

-

-

-

-

 

 

 

 

5

1,7

31

22

Гороховищанська ЗОШ І-ІІ ст.

5,5

21

1

27

2,5

30-31

 

 

 

 

9

3

29

23

Гупалівська ЗОШ І-ІІ ст.

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

0

0

34

24

Заболотівська ЗОШ І-ІІ ст.

6,5

20

-

-

8

9-10

 

 

 

 

14,5

4,8

24

25

Запільська  ЗОШ І-ІІ ст.

8

15-17

6

15

6

16-18

 

 

 

 

20

6,7

12

26

Крушинецька ЗОШ І-ІІ ст.

11

7

17

5-6

6

16-18

 

 

 

 

34

11.3

4

27

Підгородненська ЗОШ І-ІІ ст.

-

-

5

16

7

11-14

 

 

 

 

12

4

28

28

Почапівська ЗОШ І-ІІ ст.

4

24-25

4

17-24

7

11-14

 

 

 

 

15

5

20-23

29

Радехівська ЗОШ І-ІІ ст.

8,5

14

-

-

4

21-27

 

 

 

 

12,5

4,2

26

30

Скибська ЗОШ І-ІІ ст.

-

-

4

17-24

3,5

28

 

 

 

 

7,5

2,5

30

31

Ст.-Смолярська ЗОШ І-ІІ ст.

9

9-13

4

17-24

-

-

 

 

 

 

13

4,3

25

32

Яснівська ЗОШ І-ІІ ст.

8

15-17

-

-

7

11-14

 

 

 

 

15

5

20-23

33

Сильнівська ЗОШ І-ІІ ст.

11,5

5-6

-

-

4

21-27

 

 

 

 

15,5

5,2

18

34

Бережецький НВК

-

-

17

5-6

4

21-27

 

 

 

 

21

7

11

 

Підсумки шкіл    ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії   10-11класи

Любомльський район

2017-2018 н.р.

№п/п

Назва школи

10кл

бали

місце

11кл

бали

місце

Всього

балів

Середній

бал

місце

1

Районна гімназія

13

4

17

1

30

15

І

2

Любомльська ЗОШІ-ІІІст№ 2

14

3

13,5

ІІ

27,5

13,75

ІІ

3

Любомльська ЗОШ І-ІІІст № 3

14

ІІІ

3

11

17

8,5

8

4

Головненська ЗОШ І-ІІІст

 

 

 

 

0

0

15-18

5

Гущанський НВК

 

 

 

 

0

0

15-18

6

Згоранська ЗОШ І-ІІІст

4

9

9,5

ІІІ

13,5

6,75

10

7

Зачернецька ЗОШ І-ІІІст

20

1

5,5

8

25,5

12,75

ІІІ

8

Забузька ЗОШ І-ІІІст

11

6

7

7

18

9

7

9

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст

16

ІІ

7

7

23

11,5

4

10

Олеська ЗОШ І-ІІІст

4

9

4

10

8

4

12

11

Полапівська ЗОШ І-ІІІст

 

 

3

11

3

1,5

14

12

Хворостівський НВК

10

7

4,5

9

14,5

7,25

9

13

Штунська ЗОШ І-ІІІст

6

8

2,5

12

8,5

4,25

11

14

Вишнівський НВК

10

7

8,5

4

18,5

9,25

6

15

Машівський НВК

12

5

8

5

20

10

5

16

Рівненський НВК

 

 

 

 

0

0

15-18

17

Нудиженський НВК

 

 

7,5

6

7,5

3,75

13

18

Римачівський НВК

 

 

 

 

0

0

15-18

 

Підсумки шкіл району ІІ етапу  Всеукраїнської  олімпіади з математики 6-11класи    Любомльського району   2017-2018 н.р.

№п/п

Назва школи

6 кл

бал

місце

7 кл

бали

місце

8 кл

бали

місце

9 кл

бали

місце

10 кл

бали

місце

11 кл

бали

місце

Сума

балів

Сер

бал

місце

1

Гімназія

8

4-6

26

І

4

7

26

І

6,5

ІІ

9

І

79,5

13,25

І

2

Любомльська ЗОШ І-ІІІст № 2

12

І

22

5

1,5

19-20

7

6

5,5

ІІІ

1

10-15

49

8,2

4

3

ЛюбомльськаЗОШ І-ІІІст  №3

9-

ІІІ

25

ІІ

8,5

ІІ

13

4

7

І

5

ІІІ

67,5

11,25

ІІ

4

Головненська ЗОШІ-ІІІ ст

8

4-6

-

-

5

6

6

7-9

4

5-6

6

ІІ

29

4,8

14

5

Гущанський НВК

4

13-20

-

-

2,25

15

14

ІІІ

-

-

3

6

23,25

3,9

21-22

6

Згоранська ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

13

13-14

0

28-30

6

7-8

-

-

2

7-9

25

4,2

20

7

Зачернецька ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

23

4

0,5

24-27

2

14-19

1,5

11-12

-

-

31

5,2

12

8

Забузька ЗОШ І-ІІІст

2

28-31

8

21

6,5

4

4

10-12

2

8-10

4

4-5

26,5

4,4

17

9

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

24

ІІІ

3

11-12

1

20-27

3

7

2

7-9

37

6,2

7-8

10

Олеська ЗОШ І-ІІІст

8

4-6

20

7

3,25

9-10

15

ІІ

4

5-6

2

7-9

52,25

8,7

ІІІ

11

Полапівська ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

11

17-18

2,75

!3

-

28-29

2

8-10

1

10-15

20,75

3,5

24

12

Хворостівський НВК

1

32

9,5

20

7,75

9-10

2

14-19

1,5

11-12

1

10-15

22,75

3,8

23

13

Штунська ЗОШ І-ІІІст

2

28-31

13,5

12-13

0,5

24-27

1

20-27

1

13-15

1

10-15

19

3,2

25

14

Вишнівський НВК

5

10-12

12

16

6

5

4

10-12

5

4

0

16

32

5,3

11

15

Машівський НВК

10

ІІ

15

10-11

3,75

8

8

5

1

13-15

1

10-15

35,75

6

9

16

Рівненський НВК

3

21-27

6

23-25

1,75

18

1

20-27

1

13-15

1

10-15

13,75

2,3

27

17

Нудиженський НВК

5

19-12

21

6

3,25

9-10

3

13

2

8-10

4

4-5

38,25

6,4

6

18

Римачівський НВК

2

28-31

-

-

3

11-12

-

-

-

-

-

-

5

0,8

33

19

Бірківська ЗОШ І-ІІст

5

10-12

15,5

9

0,75

22-23

1

20-27

 

 

 

 

22,25

5,6

10

20

Висоцька ЗОШ І-ІІст

3

21-27

-

-

-

-

2

14-19

 

 

 

 

5

1,25

32

21

Городнянська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

6

23-25

-

-

-

-

 

 

 

 

9

2,25

28

22

Гороховищанська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

12,5

15

0,5

24-27

1

20-27

 

 

 

 

17

4,25

18-19

23

Гупалівська ЗОШ І-ІІст

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

0

0

34

24

Заболотівська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

13

13-14

1

21

1

20-27

 

 

 

 

18

4,5

15-16

25

Запільська ЗОШ І-ІІст

7

7

15

10-11

0,75

22-23

2

14-19

 

 

 

 

24,75

6,2

7-8

26

Крушинецька ЗОШ І-ІІст

6

8-9

11

17-19

0

28-30

-

-

 

 

 

 

17

4,25

18-19

27

Підгородненська ЗОШ І-ІІст

-

-

-

-

0,5

24-27

6

7-9

 

 

 

 

6,5

1,6

31

28

Почапівська ЗОШ І-ІІст

4

13-20

7,5

22

2

16-17

2

14-19

 

 

 

 

15,5

3,9

21-22

29

Радехівська ЗОШ І-ІІст

6

8-9

11

17-19

-

-

1

20-27

 

 

 

 

18

4,5

15-16

30

Скибська ЗОШ І-ІІст

4

13-20

-

-

2,5

14

1

20-27

 

 

 

 

7,5

1,9

30

31

Ст.-Смолярська ЗОШ І-ІІст

4

13-20

13,5

12-13

2

16-17

-

-

 

 

 

 

19,5

4,9

13

32

Яснівська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

6

23-25

0

28-30

2

14-19

 

 

 

 

11

2,8

26

33

Сильнівська ЗОШ І-ІІст

2

28-31

16,5

8

9

І

-

-

 

 

 

 

27,5

6,9

5

34

Бережецький НВК

3

21-27

-

-

1,5

19-20

4

10-12

 

 

 

 

8,5

2,1

29

Голова журі: Кушнерук Н.Г.        
Члени комісії:  М.І.Сущик, О.М.Пасаман,Ткачук Т.К.,Ковальчук Н.І.,Вовчок З.М.,Середа Н.Ю.,Хоменчук М.О.,Охманюк Л.П.,Думало Л.Й.,Загола Н.І.

Не взяли участі: Гупалівська ЗОШ І-ІІст ( директор школи Сиротюк В.С.)

© 2018 Відділ освіти Любомльської РДА