Підсумки шкіл    ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії   10-11класи

Любомльський район

2017-2018 н.р.

№п/п

Назва школи

10кл

бали

місце

11кл

бали

місце

Всього

балів

Середній

бал

місце

1

Районна гімназія

13

4

17

1

30

15

І

2

Любомльська ЗОШІ-ІІІст№ 2

14

3

13,5

ІІ

27,5

13,75

ІІ

3

Любомльська ЗОШ І-ІІІст № 3

14

ІІІ

3

11

17

8,5

8

4

Головненська ЗОШ І-ІІІст

 

 

 

 

0

0

15-18

5

Гущанський НВК

 

 

 

 

0

0

15-18

6

Згоранська ЗОШ І-ІІІст

4

9

9,5

ІІІ

13,5

6,75

10

7

Зачернецька ЗОШ І-ІІІст

20

1

5,5

8

25,5

12,75

ІІІ

8

Забузька ЗОШ І-ІІІст

11

6

7

7

18

9

7

9

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст

16

ІІ

7

7

23

11,5

4

10

Олеська ЗОШ І-ІІІст

4

9

4

10

8

4

12

11

Полапівська ЗОШ І-ІІІст

 

 

3

11

3

1,5

14

12

Хворостівський НВК

10

7

4,5

9

14,5

7,25

9

13

Штунська ЗОШ І-ІІІст

6

8

2,5

12

8,5

4,25

11

14

Вишнівський НВК

10

7

8,5

4

18,5

9,25

6

15

Машівський НВК

12

5

8

5

20

10

5

16

Рівненський НВК

 

 

 

 

0

0

15-18

17

Нудиженський НВК

 

 

7,5

6

7,5

3,75

13

18

Римачівський НВК

 

 

 

 

0

0

15-18

 

Підсумки шкіл  ІІ  етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики 7-11класи       2017-2018 н.р. Любомльський район

№п/п

Назва

школи

7кл

бал

місце

8 кл

бали

місце

9 кл

бали

місце

10 кл

бали

місце

11 кл

бали

місце

Сума

балів

Сер

бал

місце

1

Гімназія

34

І

3

25-26

6,5

15

13

І

18

ІІІ

74,5

14,9

ІІ

2

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

22

ІІ

13

11-12

21

ІІ

6

7-9

21

ІІ

83

16,5

І

3

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст.  №3

14

4

16

7

12

5

6

7-9

4

11

52

10,4

5

4

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

8

15-17

19

ІІІ

10

7-8

10

ІІ

2,5

14

49,5

9,9

8

5

Гущанський НВК

2,5

26

4

17-24

-

-

-

-

-

-

6,5

1,5

32

6

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст.

-

-

13

11-12

16

ІІІ

-

-

22

І

51

10,2

6

7

Зачернецька ЗОШ І-ІІІ ст.

16

ІІІ

-

-

6

16-18

4

11-13

5

8

31

6,2

16

8

Забузька ЗОШ І-ІІІ ст.

7

19

10

13

24

І

5

10

4

12

50

10

7

9

Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ст.

10,5

8

21

І

4,5

20

8

4-5

1,5

15

45,5

9,1

9

10

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

9-13

14

10

10

7-8

3

14-15

4,5

10

40,5

8,1

10

11

Полапівська

9

9-13

4

17-24

4

21-27

8

4-5

-

-

25

5

20-23

12

Хворостівський НВК

9

9-13

4

17-24

8

9-10

6

7-9

5

9

32

6,4

13

13

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.

7,5

18

8

14

5

19

3

14-15

8

5

31,5

6,3

14-15

14

Вишнівський НВК

4

24-25

20

ІІ

15

4

9

3

15

4

63

12,6

ІІІ

15

Машівський НВК

9

9-13

3

25-26

11

6

-

-

5,5

7

25,5

5,1

19

16

Рівненський НВК

11,5

5-6

-

-

3

29

7

6

3,5

13

25

5

20-23

17

Нудиженський НВК

5

22-23

4

17-24

7

11-14

4

11-13

7

6

27

5,4

17

18

Римачівський НВК

-

-

18

4

2,5

30-31

-

-

-

-

20,5

4,1

27

19

Бірківська ЗОШ І-ІІ ст.

-

-

15

8-9

4

21-27

 

 

 

 

19

6,3

14-15

20

Висоцька ЗОШ І-ІІ ст.

-

-

-

-

4

21-27

 

 

 

 

4

1,3

32

21

Городнянська ЗОШ І-ІІ ст.

5

22-23

-

-

-

-

 

 

 

 

5

1,7

31

22

Гороховищанська ЗОШ І-ІІ ст.

5,5

21

1

27

2,5

30-31

 

 

 

 

9

3

29

23

Гупалівська ЗОШ І-ІІ ст.

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

0

0

34

24

Заболотівська ЗОШ І-ІІ ст.

6,5

20

-

-

8

9-10

 

 

 

 

14,5

4,8

24

25

Запільська  ЗОШ І-ІІ ст.

8

15-17

6

15

6

16-18

 

 

 

 

20

6,7

12

26

Крушинецька ЗОШ І-ІІ ст.

11

7

17

5-6

6

16-18

 

 

 

 

34

11.3

4

27

Підгородненська ЗОШ І-ІІ ст.

-

-

5

16

7

11-14

 

 

 

 

12

4

28

28

Почапівська ЗОШ І-ІІ ст.

4

24-25

4

17-24

7

11-14

 

 

 

 

15

5

20-23

29

Радехівська ЗОШ І-ІІ ст.

8,5

14

-

-

4

21-27

 

 

 

 

12,5

4,2

26

30

Скибська ЗОШ І-ІІ ст.

-

-

4

17-24

3,5

28

 

 

 

 

7,5

2,5

30

31

Ст.-Смолярська ЗОШ І-ІІ ст.

9

9-13

4

17-24

-

-

 

 

 

 

13

4,3

25

32

Яснівська ЗОШ І-ІІ ст.

8

15-17

-

-

7

11-14

 

 

 

 

15

5

20-23

33

Сильнівська ЗОШ І-ІІ ст.

11,5

5-6

-

-

4

21-27

 

 

 

 

15,5

5,2

18

34

Бережецький НВК

-

-

17

5-6

4

21-27

 

 

 

 

21

7

11

 

Результати  ІІ етапу  Всеукраїнської  олімпіади  з правознавства  11 клас

Код

Школа

П.І.П

Загальна  сума

Місце

Вчитель

 
 

1

О-16

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Згоранець Олена

48,7

І

Скопюк М.І.

 

2

О-3

Любомльський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія»

Вигнанчук Андрій

47,7

І

Трач І.А.

 

3

О-1

Куснищанська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Костюк Віта

36,8

ІІ

Хомік В.В.

 

4

О-4

Любомльський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія»

Панасюк Сергій

36,1

-

Трач І.А.

 

5

О-14

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст.

Шлапа Ярослав

27,4

ІІІ

Гвоздецький Р.В.

 

6

О-15

Вишнівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Бісюк Анна

24,9

4

Коваль Л.С.

 

7

О-8

Нудиженський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

Луць Сніжана

19,4

6

Рябчун В.І.

 

8

О-7

Олеська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Бухвал Аліна

19,6

5

Романюк А.І.

 

9

О-9

Штунська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Сахалюк Ірина

18,8

7

Оніщук К.П.

 

10

О-2

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Дячук Владислав

18,1

8

Кривдюк Г.В.

 

11

О-11

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Савош Максим

16,8

9

Красицький І.М.

 

12

О-10

Хворостівський  НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ»

Оксюшук Михайло

16,5

10

Пляшечник В.Г.

 

13

О-5

Забузька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Клекоцюк Ірина

14,4

11

Боріна О.В.

 

14

О-6

Рівненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Рищук Антон

13,9

12

Козачук В.М.

 

15

О-13

Машівський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Капітанюк Світлана

12,3

13

Миньчук О.О.

 

16

О-12

Зачернецька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Баранчук Оксана

9,8

14

Пилипака С.С.

 

 

Підсумки шкіл району ІІ етапу  Всеукраїнської  олімпіади з математики 6-11класи    Любомльського району   2017-2018 н.р.

№п/п

Назва школи

6 кл

бал

місце

7 кл

бали

місце

8 кл

бали

місце

9 кл

бали

місце

10 кл

бали

місце

11 кл

бали

місце

Сума

балів

Сер

бал

місце

1

Гімназія

8

4-6

26

І

4

7

26

І

6,5

ІІ

9

І

79,5

13,25

І

2

Любомльська ЗОШ І-ІІІст № 2

12

І

22

5

1,5

19-20

7

6

5,5

ІІІ

1

10-15

49

8,2

4

3

ЛюбомльськаЗОШ І-ІІІст  №3

9-

ІІІ

25

ІІ

8,5

ІІ

13

4

7

І

5

ІІІ

67,5

11,25

ІІ

4

Головненська ЗОШІ-ІІІ ст

8

4-6

-

-

5

6

6

7-9

4

5-6

6

ІІ

29

4,8

14

5

Гущанський НВК

4

13-20

-

-

2,25

15

14

ІІІ

-

-

3

6

23,25

3,9

21-22

6

Згоранська ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

13

13-14

0

28-30

6

7-8

-

-

2

7-9

25

4,2

20

7

Зачернецька ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

23

4

0,5

24-27

2

14-19

1,5

11-12

-

-

31

5,2

12

8

Забузька ЗОШ І-ІІІст

2

28-31

8

21

6,5

4

4

10-12

2

8-10

4

4-5

26,5

4,4

17

9

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

24

ІІІ

3

11-12

1

20-27

3

7

2

7-9

37

6,2

7-8

10

Олеська ЗОШ І-ІІІст

8

4-6

20

7

3,25

9-10

15

ІІ

4

5-6

2

7-9

52,25

8,7

ІІІ

11

Полапівська ЗОШ І-ІІІст

4

13-20

11

17-18

2,75

!3

-

28-29

2

8-10

1

10-15

20,75

3,5

24

12

Хворостівський НВК

1

32

9,5

20

7,75

9-10

2

14-19

1,5

11-12

1

10-15

22,75

3,8

23

13

Штунська ЗОШ І-ІІІст

2

28-31

13,5

12-13

0,5

24-27

1

20-27

1

13-15

1

10-15

19

3,2

25

14

Вишнівський НВК

5

10-12

12

16

6

5

4

10-12

5

4

0

16

32

5,3

11

15

Машівський НВК

10

ІІ

15

10-11

3,75

8

8

5

1

13-15

1

10-15

35,75

6

9

16

Рівненський НВК

3

21-27

6

23-25

1,75

18

1

20-27

1

13-15

1

10-15

13,75

2,3

27

17

Нудиженський НВК

5

19-12

21

6

3,25

9-10

3

13

2

8-10

4

4-5

38,25

6,4

6

18

Римачівський НВК

2

28-31

-

-

3

11-12

-

-

-

-

-

-

5

0,8

33

19

Бірківська ЗОШ І-ІІст

5

10-12

15,5

9

0,75

22-23

1

20-27

 

 

 

 

22,25

5,6

10

20

Висоцька ЗОШ І-ІІст

3

21-27

-

-

-

-

2

14-19

 

 

 

 

5

1,25

32

21

Городнянська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

6

23-25

-

-

-

-

 

 

 

 

9

2,25

28

22

Гороховищанська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

12,5

15

0,5

24-27

1

20-27

 

 

 

 

17

4,25

18-19

23

Гупалівська ЗОШ І-ІІст

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

0

0

34

24

Заболотівська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

13

13-14

1

21

1

20-27

 

 

 

 

18

4,5

15-16

25

Запільська ЗОШ І-ІІст

7

7

15

10-11

0,75

22-23

2

14-19

 

 

 

 

24,75

6,2

7-8

26

Крушинецька ЗОШ І-ІІст

6

8-9

11

17-19

0

28-30

-

-

 

 

 

 

17

4,25

18-19

27

Підгородненська ЗОШ І-ІІст

-

-

-

-

0,5

24-27

6

7-9

 

 

 

 

6,5

1,6

31

28

Почапівська ЗОШ І-ІІст

4

13-20

7,5

22

2

16-17

2

14-19

 

 

 

 

15,5

3,9

21-22

29

Радехівська ЗОШ І-ІІст

6

8-9

11

17-19

-

-

1

20-27

 

 

 

 

18

4,5

15-16

30

Скибська ЗОШ І-ІІст

4

13-20

-

-

2,5

14

1

20-27

 

 

 

 

7,5

1,9

30

31

Ст.-Смолярська ЗОШ І-ІІст

4

13-20

13,5

12-13

2

16-17

-

-

 

 

 

 

19,5

4,9

13

32

Яснівська ЗОШ І-ІІст

3

21-27

6

23-25

0

28-30

2

14-19

 

 

 

 

11

2,8

26

33

Сильнівська ЗОШ І-ІІст

2

28-31

16,5

8

9

І

-

-

 

 

 

 

27,5

6,9

5

34

Бережецький НВК

3

21-27

-

-

1,5

19-20

4

10-12

 

 

 

 

8,5

2,1

29

Голова журі: Кушнерук Н.Г.        
Члени комісії:  М.І.Сущик, О.М.Пасаман,Ткачук Т.К.,Ковальчук Н.І.,Вовчок З.М.,Середа Н.Ю.,Хоменчук М.О.,Охманюк Л.П.,Думало Л.Й.,Загола Н.І.

Не взяли участі: Гупалівська ЗОШ І-ІІст ( директор школи Сиротюк В.С.)

Результати  ІІ етапу  Всеукраїнської  олімпіади  з правознавства  10 клас

Код

Школа

П.І.П

Загальна  сума

Місце

Вчитель

 
 

1

М-14

Любомльський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія»

Якимук Яна

56

І

Трач І.А.

 

2

М-13

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Самолюк Антоніна

50

ІІ

Красицький І.М.

 

3

М-2

Вишнівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Дячишин Марія

47,5

ІІІ

Кущук А.А,

 

4

М-15

Головненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Куча Катерина

45,5

4

Скоп’юк М.І.

 

5

М-6

Машівський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Мельник Неля

37,5

5

Миньчук О.О.

 

6

М-4

Полапівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Пех Вікторія

34

6

Маляс Н.О.

 

7

М-12

Нудиженський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

Руденко Роман

29

7

Рябчун В.І.

 

8

М-5

Олеська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Панасюк Владислав

28

8

Романюк А.І.

 

9

М-11

Забузька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Сидун Сергій

24,5

9

Боріна О.В.

 

10

М-7

Штунська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Булавчук Тетяна

20,5

10

Оніщук К.П.

 

11

М-10

Рівненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Кондратюк Віталій

20

11

Козачук В.М.

 

12

М-1

Хворостівський  НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ»

Штандер Оксана

19,5

12

Пляшечник В.Г.

 

13

М-8

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Шовкова Оксана

17

13

Кривдік Г.В.

 

14

М-3

Зачернецька  ЗОШ І-ІІІ ст.

Баранчук Антоніна

16,5

14

Пилипака С.С.

 

15

М-8

Куснищанська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Сулік Веніамін

5,5

15

Хоміч В.В.

 
© 2018 Відділ освіти Любомльської РДА