В середу, 15 листопада 2017 року, на базі Куснищанської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар для вчителів історії  та правознавства.

Педагоги відвідали урок всесвітньої історії в 11 класі на тему "США. Внутрішня та зовнішня політика адміністрацій Д.Кеннеді, Л.Джонсона, Р.Ніксона", який провів вчитель Куснищанської ЗОШ І-ІІІ ст. Хоміч Вячеслав Володимирович.

Директор школи Гуменчук Галина Володимирівна ознайомила гостей з роботою педколективу по втіленню в життя нового закону "Про освіту".  Для учасників семінару було організовано екскурсію в шкільний музей та бібліотеку.

Під час засідання круглого столу з інформацією про використання сучасних методик викладання історії в школі ознайомила присутніх методист РМК  Трач Валентина Петрівна. Обговорювались питання проведення Всеукраїнського тижня права участі в експедиції "Моя Батьківщина - Україна", конкурсі екскурсоводів "Край в якому я живу", підготовка до районних олімпіад і турнірів, участь в літературній конференції "Любомль і Любомльщина".

Досвідом роботи та своїми думками щодо відвіданих заходів поділились :

Плешечник В.Г – вчитель історії Хворостівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст."

Пилипчук В.О.  – вчитель історії Радехівської ЗОШ І-ІІ ст.

Богдан М.М. – вчитель історії Згоранської ЗОШ І-ІІІ ст.

Котович Н.О. – вчитель історії Любомльського НВК " ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія"

Посельська Н.Л. – вчитель історії Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА