На базі Куснищанської ЗОШ І-ІІІ ст. 24 жовтня 2017 року відбувся районний семінар для вчителів індивідуального навчання, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами. З нормативно-правовою базою по організації індивідуальної форми навчання ознайомила учасників семінару методист РМК Трач В.П.

Про створення належних умов для навчання і виховання дітей з особливими потребами, розповіла директор Куснищанської ЗОШ І-ІІІ ст. Гуменчук Г.В. Досвідом роботи адміністрації Куснищанської ЗОШ І-ІІІ ст. по організації індивідуального та інклюзивного навчання поділилася заступник директора з навчально-виховної роботи Зінчук Л.П. Учасники семінару відвідали індивідуальне заняття в 2 класі, яке провів вчитель Єлісєєв О.О. та заняття з корекції розвитку, у практичного психолога Смутної О.І. і побували на уроці трудового навчання в інклюзивному 2 класі у вчителя Хоміч Л.М. (асистент вчителя Піддубенець М.П).

Досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами поділилась приватний психолог Хомацька Н.І. з м.Любомль. Про роботу психолого-медико-педагогічної консультації, що діє на базі Головненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки", розповіла завідувач ПМПК Хомук Л.В.

З методикою ведення логопедичного супроводу дітей, що мають проблеми з мовленням ознайомила присутніх логопед школи-інтернат Маїло О.В. Педагоги відвідали новостворений кабінет інклюзивного та індивідуального навчання, що розпочав свою роботу в Куснищанській ЗОШ І-ІІІ ст.

У роботі семінару взяла участь методист з початкового навчання районного методичного кабінету Вознюк Л.І.

 

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА