26 жовтня 2017 року в залі відділу освіти Любомльської РДА відбулось засідання Школи молодого керівника.

Метою діяльності такої школи є надання допомоги у формуванні ефективного менеджера освіти. Процес адаптації молодого керівника до діяльності, значною мірою, обумовлений ступенем і характером допомоги управління. Шлях молодого фахівця до вершин професійної майстерності надзвичайно важливий  і тернистий.

 Згідно плану роботи розглядались питання за темою: «Нормативно-правове забезпечення організації навчально-виховного процесу відповідно до вимог закону України «Про освіту». 

Головний спеціаліст відділу освіти Оксентюк Н.М.  повідомила про основні правила та вимоги до ведення ділової документації школи, вказала на поширені недоліки та зауваження.

Методист РМК Суха Н.Ф. ознайомила молодих керівників з видами наказів. Особливо важливим був етап навчання по складанню наказів, проведений у формі практичної роботи.

У теплій та невимушеній обстановці присутні ставили питання, які їх цікавили, переглядали документацію школи, вивчали правила ведення журналів вхідної та вихідної документації, документів з техніки безпеки, робили відповідні нотатки.

  Учасники семінару ознайомилися з нормативно-правовими документами, обговорили проблемні питання, що виникають в роботі та відпрацювали практичні навички щодо складання планів проведення різних форм співпраці з батьками.

Атмосфера довіри та підтримки спонукали до активного обговорення актуальних питань, які зустрічаються в роботі молодих керівників.

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА