У четвер, 19 жовтня 2017 року, на базі Рівненського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ відбувся районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів.

Соціально-економічні перетворення в Україні, стан екології активізували проблему збереження фізичного, психічного, духовного і соціального здоров'я. Перед фахівцями психологічної служби постало завдання створення сприятливих умов для розвитку підростаючого покоління, формування відповідального ставлення до свого життя і здоров'я, вміння почуватися щасливим. Здоров'я – джерело щастя, радості і повноцінного життя. Про завдання, що стоять перед психологічною службою по формуванню культури фізичного, морального, духовного і психічного здоров'я говорила у своєму виступі методист РМК Трач В. П.

Учасники семінару відвідали тренінгове заняття для учнів 10-11 класів на тему : "Дозволь собі бути щасливим", яке провела практичний психолог Рівненського НВК Маїло С.В. Старшокласники та гості переглянули презентацію про щастя і цінність життя, вчилися робити правильний вибір життєвих цінностей, визначали суть щастя особистого і вселюдського, формували образ щасливої людини, виробляли правила щасливого життя, давали власні "рецепти щастя". Діти під керівництвом психолога підготували відео репортаж про розуміння щастя з точки зору учнів та педагогів Рівненського НВК.

Фахівці-психологи відмітили високу якість з підготовки до тренінгового заняття, логічно-послідовний виклад матеріалу, вдало і естетично підібраний презентаційний матеріал та музичний супровід.

На засіданні круглого столу обговорювались актуальні завдання діяльності психологічної служби в сучасних умовах. У своїх виступах Драган О.В. (психолог Вишнівського НВК), Цвид Т.М. (психолог Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), Галян М.В. (психолог Нудиженського НВК) говорили про основні напрямки роботи практичних психологів. У ході роботи семінару фахівці психологічної служби обмінялися досвідом роботи.

 

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА