18 жовтня 2017 року на базі Любомльської районної гімназії відбулось педагогічне читання за участю вчителів початкових класів на тему: "Творча реалізація педагогічних ідей В.О.Сухомлинського в умовах модернізації освіти".

В педчитанні взяли участь вчителі районної гімназії Зламанюк М.Ю., Сушик Н.С., Марцинішина І.В., Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Поштинар М.М., Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Гнатів Л.П., Костюк Є.Й., Куснищанської ЗОШ І-ІІІ ст. Хомич Л.М., Полапівської ЗОШ І-ІІІ ст. Васейко Я.В., Забузької ЗОШ І-ІІІ ст. Латковська О.В., Нудиженського НВК Петринка Г.С., Хворостівського НВК Сакура Л.М., Яснівська ЗОШ І-ІІ ст. Конашук Л.В.

Червоною ниткою педчитання були ідеї, поради В.Сухомитнського, який зазначає , що дитинство – найважливіший період людського життя, не підготовка до майбутнього життя, а справжнє, яскраве, самобутнє, неповторне життя. І від того, яке було дитинство, хто вів житину за руку в дитячі роки, що ввійшло до її розуму й серця з навколишнього світу, - від цього значного мірою залежить, якою людиною стане сьогоднішній малюк. Вчителі початкових класів пам'ятають і гідно ведуть дітей за руки, втілюючи в сучасну початкову школу педагогічні ідеї видатного наставника В.О.Сухомлинського.

Методист РМК  Л.І.Вознюк

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА