11 квітня 2018 р. на стадіоні  «Колос» м. Любомль відбулась Спартакіада серед допризовної молоді. Приймали участь  команди усіх 18 шкіл І-ІІІ ступенів району та професійного ліцею.

Загальна таблиця змагань :

 

№п/п

Вид  програми

100

1500

Метання гранати «Ф-1»

Підтягування на перекладині

Сума балів

Місце

Назва школи

Очки

Очки

Очки

 

Очки

 

  1.  

Любомльська НВК «ЗОШ І-ІІІступ.-районна гімназія м. Н. Ужвій  Любомльської районної  ради

12

ІІ

14

7

35

7

  1.  

Любомльська ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 Любомльської  районної ради Волинської області

19

19

19

8

65

19

  1.  

Любомльська  ЗОШ І-ІІІст.№3 Любомльської районної ради Волинської області

І

7

І

9

18

ІІІ

  1.  

НВК «ЗОШ І-ІІІст. – дитячий садок » с. Вишнів Любомльського району Волинської області

6

І

10

5

22

4

  1.  

Головенська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

18

8

12-13

17

55,5

15

  1.  

Гущанська НВК «ЗОШ І-ІІІст. – ДНЗ» Гущанської сільської  ради Волинської області

10

15

6-7

13

44,5

11

  1.  

Забузька ЗОШ І-ІІІст. Любомльської районної  ради Волинської області

4

16

4-5

12

36,5

9

  1.  

Зачернецька ЗОШ І_ІІІст. Любомльської районної ради Волинської області

11

14

8

16

49

12

  1.  

Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

8

9

3

4

24

5

  1.  

Куснищанська ЗОШ І-ІІІст.  Любомльської районної ради Волинської  області

5

4

ІІ

І

12

І

  1.  

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Нудиже Любомльського району Волинської області

13

12

18

19

62

18

  1.  

НВК «Школа І-ІІІ ст. – дитячий садок с. Машів Любомльського району Волинської області

9

18

4-5

10

41,5

10

  1.  

Олеська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної  ради Волинської області

14

11

12-13

15

52,5

14

  1.  

Полапівська ЗОШ І-ІІІст. Любомльської ради Волинської області

16

5

11

ІІІ

35

8

  1.  

НВО «ЗОШ І-ІІІст.  – дитячий садок « с. Римачі Любомльського району Волинської області

7

17

15

18

57

16

  1.  

НВК «ЗОШ І-ІІІст. – дитячий садок» с. Рівне Любомльського району Волинської області

15

13

17

6

51

13

  1.  

Хворостівська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної  ради Волинської області

17

10

16

14

57

17

  1.  

Штунська ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльської районної ради Волинської області

ІІІ

6

9

11

29

6

  1.  

Професійний ліцей

 

ІІ

ІІІ

6-7

ІІ

13,5

ІІ

Щодо результатів, то у стометрівці першу сходинку з результатом 12,34 секунди зайняв Роман Вашкевич з Машівської школи,  друге місце - Максим Савош  (уч. Любомльська ЗОШ № 3), третє місце посів Василь Тахасюк  (уч. Любомльська ЗОШ № 3). 

Серед метальників гранати найкращий результат показав Ілля Калішевич (ЗОШ № 3 — 52,5 метра), другим став Вадим Поліщук (Гущанська ЗОШ), третім — Богуслав Смітюх (Куснищанська ЗОШ).

У підтягуванні на перекладині перше місце дісталося Богуславу Смітюху (Куснищанська ЗОШ — 23 рази), друге — Дмитру Сеню (ліцей), третє Ростиславу Соколюку з Полапівської школи.

Завершувалася спартакіада змаганнями з кросу на 1500 метрів. Найкращий результат показав Давид Гінайло з Вишнева (5 хвилин 22 секунди). Друге і третє місця посміли відповідно Дмитро Сень (ліцей) і вже загаданий Богуслав Смітюх з Куснищанської школи. До речі, юнак того дня здобув одразу три медалі.

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ !!!

 

 

© 2018 Відділ освіти Любомльської РДА