27-29 березня 2108 року на базі Любомльського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія» відбувся районний тренінг для вчителів початкових класів, які навчатимуть першокласників у 2018-2019 н. р ., на тему: «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення».

Тренер-методист РМК Вознюк Л.І. та тренер-вчитель початкових класів Куснищанської ЗОШ І-ІІІ ст. Максимук О.М. ознайомили слухачів з принципами Державного стандарту початкової освіти, зі змістом освіти , типовою освітньою програмою, базовим навчальним планом, календарним  плануванням.

Слухачі усвідомили важливість Державного стандарту, змісту освітніх галузей, виявили готовність до використання модельної навчальної програми, з розумінням віднеслись до різних видів планування освітнього процесу та важливість врахування індивідуальних особливостей кожної дитини для створення безпечного та емоційно комфортного освітнього середовища, з основними шляхами співпраці з батьками.

 В цікавій формі були проведені тренінги-ігри, метою яких було допомогти вчителям усвідомити наявність проблемних зон в особистісній і професійній сферах, сприяння підвищення мотивації вчителів до саморозвитку і самореалізації, формування навичок групового співробітництва.

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА