В середу, 14 березня 2018 р., відбувся районний семінар для вчителів історії та правознавства, фахівців категорії «спеціаліст першої категорії» на тему: «Використання сучасних ефективних форм і методів роботи вчителя на уроках історії та правознавства».

         Методист РМК Трач В.П. провела заняття з елементами тренінгу. Учасники семінару переглянули презентацію «Сучасний урок – основа ефективної та якісної освіти», ознайомилися з новітніми педагогічними технологіями, моделями навчання, характерними ознаками сучасного уроку, нестандартними уроками.

          Вчителі-історики працювали в парах, в групах, створювали та захищали власні моделі сучасного уроку, використовували методики «Асоціативний ряд», «Емоційний ланцюжок», ділилися досвідом з колегами щодо використання таких методів роботи, які зроблять урок насиченим новими ідеями, ефективним та результативним.

         Вчителі суспільних дисциплін прийшли до висновку, що робота в інтерактивному режимі дає високу якість знань, вчить продуктивно працювати самостійно та в колективі, створювати доброзичливу атмосферу на заняттях та сприяє гармонійному розвитку особистості.

        На семінарі було підведено підсумки  участі школярів у районному турнірі юних істориків і надано рекомендації щодо підготовки до турніру юних філософів та релігієзнавців.

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА