На базі Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 13 березня 2018 р., відбувся семінар-практикум вчителів української мови з молодими педагогами.

         Семінар був проведений в анонс популяризування конкурсу професійної майстерності «Вчитель року». Власне, цей конкурс є можливістю заявити про себе як про креативну, фахово-компетентну, творчу особистість. Дає можливість розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого зростання.  

         Переможці районного етапу конкурсу «Вчитель року – 2018»  Сінькова Ольга Василівна (вч.Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), Пасаман Світлана Петрівна (вч. Запільської ЗОШ І-ІІ ст.), поділились досвідом роботи у використанні найновіших навчальних технологій та методів, зокрема, метод скрайбінгу, за допомогою якого діти легко відтворюють текст, вивчають його на пам'ять.

          На демонстраційному уроці з української літератури у 5-А класі Сінькова О.В. майстерно поєднала технології критичного мислення (кубик Блума), так і метод скрайбінгу (візуалізація) та ІКТ. Урок був наповнений різноманіттям творчих прийомів, які все ширше використовують учителі на уроках української мови та літератури.

          Пасаман С.П. на своєму майстер-класі продемонструвала використання методу синкану (це вірш, що складається з п’яти рядків. Слово ”сенкан” походить від французького слова ”п’ять” і позначає вірш у п’ять рядків. Французькою це слово звучить як «cinquains», англійською – «cinquain», російською – «синквейн»), його різновидами і використанні на уроках україністики.

         Семінар пройшов в дружній та теплій атмосфері, учасники активно брали участь у майстер-класах та обговорювали на яких етапах уроку доцільно використовувати дані методики.

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА