В понеділок, 26 лютого 2018 р., на базі Нудиженського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбувся районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів.

            Перед початком семінару директор школи Пичоха Олександр Гнатович ознайомив із навчально-матеріальною базою закладу, розповів про досягнення школярів та основні напрямки роботи педагогічного колективу.

            Фахівці психологічної служби відвідали корекційне заняття з елементами тренінгу  на тему: «Розвиток креативності, уваги та уяви», яке провела практичний психолог Нудиженського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Галян Марія Василівна.

            Методист РМК Трач Валентина Петрівна ознайомила з проектом нового Положення про психологічну службу. Про синдром професійного вигорання працівників освітніх організацій розповіла практичний психолог Любомльського НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – районна гімназія» Кухарук Світлана Володимирівна.

            На засіданні круглого столу обговорювались питання щодо організації освітнього процесу в інклюзивних класах та психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, профілактики злочинності серед неповнолітніх, проблема булінгу та кібербулінгу в учнівському середовищі .

           Відбувся обмін досвідом.

 

© 2018 Відділ освіти Любомльської РДА