У середу, 14 лютого 2018 року, в актовому залі відділу освіти було проведено районний фестиваль уроків з основ християнської етики.

Досвідом роботи щодо викладання предметів духовно-морального спрямування поділились вчителі основ християнської етики із 7 навчальних закладів району.

Вчитель Куснищанської ЗОШ І-ІІІ ст. Зінчук Лариса Петрівна презентувала урок ОХЕ для 6 класу на тему: «Плекаймо свої таланти» та виховний захід для 5 класу «Дарунки Святого Миколая».

Пастернак Лариса Миколаївна, вчитель Полапівської ЗОШ І-ІІІ ст. познайомила з матеріалами уроку для 5 класу на тему: «Різдво Христове» та виховного заходу для 6 класу «Давайте поговорим про добро».

Скипальська Тетяна Кузьмівна, вчитель ОХЕ Олесської ЗОШ І-ІІІ ст. підготувала систему уроків по темі: «Милосердя в нашому житті» та власний довідник «Біблійні мотиви у мистецтві».

Вчитель Бережецького НВК «ЗОШ І-ІІІІ ст. – ДНЗ» Собчук Олена Іванівна продемонструвала урок для 6 класу на тему: «Вибір цінностей».

Белінська Галина Іванівна вчитель Любомльського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія» познайомила присутніх з матеріалами до уроку в 5 класі на тему: «Різдво Ісуса Христа».

Вчитель ОХЕ Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Баранчук Тетяна Володимирівна продемонструвала власне портфоліо, матеріали для уроку у 5 класі на тему: «Віра та довіра», та до уроку в 5 класі «Добро і зло» і виховний захід до Дня Святого Миколая.

Класовод Ст.-Смолярської ЗОШ І-ІІІ ст. Лорентович Наталія Степанівна презентувала матеріали до уроків проведених в початкових класах з предметів духовно-морального спрямування: «Спішімо творити добро», «Урок доброти» (2 клас), «Різдво Христове» (3 клас), «Милосердя в нашому житті», «Мудрість навчає прощенню» (4 клас).

Баранчук Т.В. вчитель ОХЕ Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 та Лорентович Н.С. вчитель Ст.-Смолярсьої ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь в обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018 року з предметів духовно-морального спрямування».

Лорентович Наталія Степанівна виборола ІІ місце серед вчителів, що викладають курс «Християнська етика в українській літературі» в початкових класах, Баранчук Тетяна Володимирівна отримала ІІ місце серед вчителів, що викладають курс «Основ християнської етики».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !!!

 

 

 

© 2018 Відділ освіти Любомльської РДА