22-23 лютого 2018 року на базі Любомльського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія» відбувся районний тренінг для вчителів початкових класів, які у 2018-2019 н.р. навчатимуть першокласників на тему: «Сучасний вчитель, як провідник знань».

Відкриття тренінгу відбулося із відео звернення Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея. Із словом привітання до учасників звернулася начальник відділу освіти Савош Анастасія Іванівна.

В процесі навчання тренер-вчитель початкових класів Куснищанської ЗОШ І-ІІІ ст. Максимук Ольга Миколаївна дала глибоку інформацію про Концепцію Нової української школи та її головні компоненти, про Новий Державний стандарт початкової освіти.

Тренер-методист РМК Вознюк Людмила Іванівна розкрила нові ролі і завдання вчителя в контексті сучасних змін та особливості розвитку дітей 6-7 річного віку.

В цікавій формі було проведено різноманітні педагогічні тренінги, що розвивали пізнавальну активність вчителів, стимулювали самоосвіту, розвивали творчу ініціативу, забезпечували формування в колективі атмосфери плідного співробітництва.


 

 

 

© 2018 Відділ освіти Любомльської РДА