Стало хорошою традицією щороку у стінах Любомльської ЗОШ № 3 зустрічати друзів з різних навчальних закладів щодо проведення профорієнтаційної роботи серед випускників.

Відділ освіти Любомльської РДА завжди планує такі заходи аби надати вичерпну інформацію про заклади, де можна здобути певний рівень кваліфікації випускникам і полегшити вступну кампанію їх батькам.  Відкрили захід головний спеціаліст відділу освіти Пасаман С.В. та завідувач РМК Микитюк В.В. 

Вибір професії для кожного учня-випускника є відповідальним та складним кроком у житті, тому є необхідністю і потребою робити зустрічі даного формату.

На ярмарок приїхали представники навчальних закладів різної акредитації.  Кожен з них намагався надати детальну і поглиблену інформацію про умови вступу до їхнього закладу, про спеціальності та факультети, дозвілля студентів під час навчання. Адже, кожна вступна кампанія забирає багато моральних зусиль аби віднайти той навчальний заклад, який не тільки надасть диплом відповідної кваліфікації та спеціальність, а й буде підтримкою для кожного майбутнього студента.

Серед навчальних закладів були присутні:

- Ковельський медичний коледж (Проц Олег Васильович)

- Академія рекреаційних технологій і права (Гусєв Юрій Михайлович)

- Східно-Європейський національний університет (Селезень Андрій)

- Луцький національний технічний університет (Толстушко Микола Миколайович)

- Ковельський промислово-економічний коледж (Баліцький Олександр)

- Луцький кооперативний коледж (Трошевська Олена)

- Професійно-технічне училище № 22 смт.Луків (Каліщук Галина)

- Володимир-Волинське вище профісійне училище (Шостакевич Н.Д.)

- Любомльський професійний ліцей (Копитко Віталій)

Завершенням ярмарку стало ознайомлення учнів із ринком праці та потребою певних кваліфікацій та спеціальностей в даний час. Любомльський районний центр зайнятості в особі Акіф"євої Надії Володимирівни надав інформаціію про професії в яких зараз є потреба. 

 

 

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА