8 грудня 2017 року на базі  Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 відбувся науково-практичний семінар на тему: "Модель освітньо-інформаційного середовища навчального закладу". В семінарі взяли участь: 

- завідувач науково-дослідною лабораторією освітніх інновацій ВІППО , кандидат педагогічних наук Ткачук Надія Михайлівна

- завідувач РМК Микитюк Валентина Василівна

- керівник закладу середньої освіти ЗОШ № 3 Янчук Тетяна Степанівна та педагогічний колектив закладу.

Ось уже третій рік у Любомльській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 проводиться дослідно-експериментальна діяльність за темою : 

"Освітньо-інформаційне середовище навчального закладу як умова формування соціально-активної особистості".

Науково-дослідницька робота - найбільш складний вид діяльності навчального закладу. За структурою, обсягом роботи та якістю вона дуже нагадує наукову діяльність, але педагогічний колектив школи бере активну участь в експериментальній діяльності. На семінарі керівник закладу ознайомив присутніх з проектуванням моделі освітньо-інформаційного середовища закладу. До обговорення висновків і пропозицій долучилися керівники кафедр: Мороз Л.І.,Красицький І.М., Костюк В.П., Думалюк Н.В., Дячук О.П., Гуліда В.М.

Свою роботу колектив висвітлює у методичному посібнику (розробки уроків навчальних предметів, виховні заходи, робота класних керівників).

Розвиток системи освіти у даній школі передбачає пошук шляхів її удосконалення. У зв'язку з цим у школі активізувалася діяльність педагогічного колективу щодо розгортання дослідно-експериментальної роботи. 

Ця робота будується з опертям на  методологію як вчення про структуру, логіку організації, методи та засади діяльності навчальних предметів, звязок теорії з практикою.

Науковий керівник Ткачук Н.М. от уже протягом 3-ох років плідно співпрацює з педагогічним колективом: надає методичну допомогу вчителям та адміністрації закладу щодо виконання програми ІІІ етапу дослідно-експериментальної діяльності. У представленому майстер-класі  Надією Михалівною учасників семінару було навчено ораторському мистецтву проголошення доповідіі. Педагоги вчились працювати в групах і зацікавлювати один одного своїми напрацюваннями. 

 

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА