На базі Куснищанського дошкільного навчального закладу 29.10.2017року відбулося засідання  Методичного мосту « Наставник» вихователів старших груп та вчителів початкових класів Куснищанського округу. Тема засідання «Створення здоров’язбережувального простору в умовах сьогодення».

У практичному блоці переглянули фізкультурно-оздоровчу розвагу за участю  дітей старшого дошкільного віку та урок  фізичної культури у двох1-х класах. Якрозвага так і уроки були проведені на високому професійному та методичному рівнях з використанням інноваційних форм та методів навчання та виховання.Педагоги не тільки вміло демонстрували відпрацювання програмного матеріалу , а й емоційно мотивувалидітей до щоденногозаняття фізичним вихованням. Активними учасниками та вболівальниками заходів були батьки вихованців.

У теоретичному блоці засідання було проведено лекцію на тему«Сучасні здоров’язберігаючі технології в дошкільному навчальному закладі» .Керівник методичного мосту Любченко О. М. надала поради щодо організації спільної праці вихователів ДНЗ та педагогів школи,яка має бути направлена, в першу чергу, на збереження фізичного, психічного та соціального здоров'я дітей.

В умовах освітньої реформи «Нова українська школа», що здійснюється Міністерством освіти і науки України, важливим завданням є забезпечення наступності між ланками освіти. Саме це спонукало до оновлення нової редакції  програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Про зміни в структурі роботи згідно вимог програми розповіла методист РМК М.М.Веремчук.

Також, за круглим столом вихователі дошкільних закладів та вчителі початкових класів обмінялися досвідом та обговорили актуальні питання перспективності й наступності ДНЗ та ЗОШ, враховуючи вимоги нового стандартупочаткової освіти, сучасні науково-методичні підходи до організації навчально виховного процесу двох безперервних ланок.

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА