16.03.2018 року  у  дошкільному навчальному закладі  №1   м. Любомль було проведено засідання  методичного мосту  «Наставник» вихователів старших груп та вчителів початкових класів. 

         У практичному блоці переглянули інтегроване заняття  з використанням прийомів ейдетики  за участю  дітей старшого дошкільного віку та вихователя Кащенюк Г. М.

Під час заняття вихователь  не тільки сприяв розвитку  уваги, уяви, пам`яті, різних видів мислення дітей , але й використовував новий  спосіб подачі навчального матеріалу за допомогою мнемотаблиць. Галина Миколаївна   залучала нетрадиційні підходи, щоб сприяти зануренню дитини  у світ відчуттів, сприйняття та уявлень, подавала  нові знання через добре знайомі дітям образи. 

У теоретичному блоці засідання методист РМК Веремчук М.М. розкрила перспективи розвитку дошкільної освіти  в  наступному році в зв’язку зі змінами , які відбудуться в початковій школі.

Про те, яким чином буде організовано освітнє середовище і про зміни ролі вчителя в новій українській школі, розповіла педагогам дошкілля вчитель початкових класів районної гімназії  Абрамчук Л. С.

Учасники мосту, під керівництвом вихователя- методиста Любченко О. М., збагатились   досвідом  з використання методів ейдетики в дошкільних навчальних закладах та  вмінням  виробляти інноваційні способи  щодо організації дитячого простору .

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА