21 лютого 2018р.  у Руденському НВО  «Школа Iст. – дитячий садок» відбулось чергове засідання школи молодого педагога.

     На початку засідання  учасники семінару мали можливість перейняти досвід вихователя Штангер Н.В., яка провела інтегроване заняття з пріоритетом пошуково-дослідницької діяльності на тему :  « Де живе водичка?».

      Під час заняття діти  шляхом самостійних відкриттів, вирішення проблемних завдань  оволодівали не лише  новими знаннями, а й уміннями, навичками  застосування та проведення різноманітних, захоплюючих та цікавих дослідів з водою.  Вихованці навчились самостійно робити аналіз і узагальнення отриманих   результатів експериментування.

     Методист РМК Веремчук М.М. розкрила творчі таємниці власного досвіду на тему:«   Школа взаємин – різновікова група».

       Учасники методоб’єднання під керівництвом старшого вихователя Оксентюк Н.П.  збагатились вмінням застосувати на практиці різні види  пошуково-дослідницької діяльності. Адже спілкування з природою відкриває великі можливості не лише для інтелектуального розвитку дитини (мислення, активізація розумових процесів, удосконалення різних видів уваги та  пам’яті, вміння спостерігати, зосереджуватися), а й для формування моральних якостей дитини (виховання екологічно доцільної поведінки, любові до природи, дбайливого ставлення до навколишнього середовища).

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА