У кожного малюка є дороге серцю місце – рідний дитсадок. Це маленька країна, де свої закони, звичаї, традиції, свята. Найбільше з них – день народження дошкільного закладу. Великим святковим заходом відзначив свої іменини Любомльський  дошкільний навчальний заклад №1. Нещодавно цій великій і дружній родині виповнилося 55 років. Протягом усіх років його керівники та колектив старалися робити заклад затишним і зручним гніздечком для малят нашого міста, аби жилося їм тут цікаво та радісно. Незабутнє враження створювали привітні посмішки працівників закладу.
     Як і годиться, на іменини дитсадка завітали гості – голова районної ради Сушик М.М., керуючий справами районної ради - Хом'як О.А., голова Любомльської ОТГ –Ющук Р. В., депутат Любомльської ОТГ – Троць М.В., начальник районного  відділу освіти - Савош А. І. ,методист районного відділу освіти -  Веремчук М.М., голова профспілкового комітету – Кибиш В.С., настоятель храму Пречистої Діви отець – благочинний Василій.   В свою чергу гості привітали всіх з 55-річним ювілеєм, вручили грамоти і подяки  працівникам дитсадка, без яких заклад просто неможливо собі уявити. І, звичайно, прийшли не з порожніми руками, а з цілою купою подарунків, серед цінних – холодильник, а батьки вручили велетенський торт.

     Під час святкування гості переглянули мультимедійну презентацію, яку працівники дитсадка створили з нагоди святкування 55-річного ювілею. Всі присутні з цікавістю та з хвилюванням спостерігали, як за час існування змінювався рідний садочок, на світлинах знаходили знайомі обличчя нинішнього колективу та тих людей, які працювали раніше.

    Слова вдячності лунали на адресу людей, які не стоять осторонь проблем у закладі. Але, по-особливому, завідуюча ДНЗ №1 Надія Вавриш  говорила про тих, хто віддає частинку своєї душі дітям – вихователів, бажаючи їм міцного здоровʼя, щастя та Божого благословення та вручила грамоти та подяки тим, хто зараз знаходиться на заслуженому відпочинку. На святі було затишно, цікаво, радісно, словом, просто казково! Привітати іменинників завітали ветерани дошкільної освіти, хто працював у цьому дитячому садочку, випускники й вихованці, батьківський колектив закладу.

     Присутні ділилися спогадами часів, коли були причетними до функціонування садочка. Колись, як пригадали екс-вихователі, дошкільні заклади Любомльщини були одними з кращих в області. За результатами перевірок у 70-х роках ДНЗ №1 Любомля, зокрема,  посідав друге місце на Волині за рівнем підготовки дітей до школи.

      За час існування дитсадочка склад колективу неодноразово змінювався: потік кадрів був різним. Одна медсестра пропрацювала тут майже півстоліття – 47 років. Це чи не найтриваліший запис в трудовій книжці серед всього персоналу.

   Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім скарбом для наступних поколінь . Сподіваємось, що завдяки безмежній любові вихователів, їх наполегливій праці, через десятки років уже ці дітки, які виступали на святі, приведуть на черговий ювілей своїх синів та дочок.

P.S. Більше фото дивіться у фотогалереї.

 

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА