У Любомльському ДНЗ №1 08.12.2017р. відбулося районне методобʼєднання  для  вихователів молодшого та  середнього віку на тему «Впровадження ТРВЗ в освітньо-виховний процес закладу дошкільної освіти як засіб формування креативності дошкільника.» До уваги учасників методобєднання було запропоновано організовану діяльність у формі ігор з використанням елементів ТРВЗ за методикою ученого-дослідника, письменника-фантаста Генріха Альтшуллера. Провела інтегроване заняття з дітьми середньої групи вихователь Цупко О.В. Завдяки анімації казки В.Нестайка «Лісова школа», різноманітним іграм, в тому числі – на основі методів ТРВЗ (теорії розв’язання  винахідницьких завдань) та ІКТ заняття пройшло насичено, динамічно, а головне – цікаво для дітей.

Керівник методобʼєднання Кащенюк Г.М. продемонструвала презентацію, у якій висвітлила методику використання «Теорії розвʼязання винахідницьких завдань» в освітньо – виховному процесі дошкільного закладу, де педагоги мали змогу поділитися своїми враженнями та думками, ділились досвідом роботи.

Про оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців розповіла методист РМК  Веремчук М.М.

Методист РМК  Суха Н.Ф. ознайомила з інформацією про зміни і доповнення  до Типового положення про атестацію педагогічних працівників .    

На закінчення зустрічі висловлено подальші побажання плідної та успішної роботи.

 

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА