5 грудня 2017р.  у ДНЗ №2 м.Любомль відбулось чергове засідання школи молодого педагога.

          Присутні переймали досвід інструктора з фізкультури Цвид Ірини Миколаївни у проведенні організованої діяльності із фізичної активності  на тему « З фізкультурою хто дружить – не боїться той хвороб».

Протягом усього заходу  діти з медичною сестрою  намагалися довести злісному Мікробу,  як у дитячому садочку вихованці ведуть здоровий спосіб життя.

      Під час заняття діти показали високий рівень  фізичного  розвитку та практичних вмінь у різних видах фізкультурних вправ, гімнастики, аеробіки. Вихованці  старших груп «Золотий ключик» та «Сонях» порадували гостей  спортивними таночками. Окрасою фізкультурного заходу була демонстрація елементів хатха - йоги новітніх здоров’язберігальних технологій.

  Методист РМК Веремчук М.М. провела  педагогічний ланцюг на тему:

«Характеристика вимог оновлених навчально-виховних програм,  щодо здоров’язберігаючої та рухової активності дітей».

Керівник школи молодого вихователя  Оксентюк Н.П.  організувала творчі вправи та завдання з молодими педагогами, в яких учасники мали змогу поділитись своїми напрацюваннями щодо  видів іноваційних здоров’язберігальних технологій .

   Учасники методоб’єднання  збагатились вмінням застосувати на практиці різні види оздоровлення, щоб зробити перебування дітей у садочку ще більш комфортним та сприятливим.

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА