Відділом освіти Любомльської районної державної адміністрації проводяться закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).  Відповідно до ст. 2 Закону, забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Згідно із ст. 10 Закону, замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб – порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом  та Законом;  Доступ до інформації, оприлюдненої на  веб – порталі Уповноваженого органу, є безоплатним та вільним.

У відділу освіти відповідно до ст. 11 Закону, створений тендерний комітет, куди входять 9 працівників відділу.

ст.12 Закону, передбачає, що замовник здійснює процедури закупівлі шляхом використання електронної системи закупівель та може здійснюватися шляхом застосування однієї з таких процедур:

-         відкриті торги;

-         конкурентний діалог;

-         переговорна процедура закупівлі

Протягом  2017 року відділом освіти  проведено 60 закупівель, з них:

-         15 – відкриті торги, з яких 7 закінчились переговорною процедурою (ст. 35 Закону)

-         45 – допорогові закупівлі

Відкриті торги стосувались  електричної енергії, палива, продуктів харчування та навчального обладнання. Допорогові закупівлі – оздоровлення учні та ремонтів навчальних закладів району.

Усі закупівлі проводились із дотриманням вимог чинного законодавства.

© 2019 Відділ освіти Любомльської РДА